Dolar
ABD Doları 32.2229
Euro
Euro 35.1483
Sterling
Sterling 41.1647
Altın
Altın 2513.3305
BOLU ÇOK BULUTLU
13,1
ÇOK BULUTLU

AKŞENER’E ŞÜKRANLARINI SUNDU, DERVİŞOĞLU’NA BAŞARILAR DİLEDİ

AKŞENER’E ŞÜKRANLARINI SUNDU, DERVİŞOĞLU’NA BAŞARILAR DİLEDİ

“PARTİMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

(HABER: ASLI AKIŞ) İYİ Parti Bolu İl Başkanı Murat Güler, İYİ Parti’nin Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener’e ve onun liderliğindeki çalışmalara olan şükranlarını dile getirirken, yeni Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu’na ve Genel İdare Kurulu üyelerine başarılar diledi.

İYİ Parti Bolu İl Başkanı Murat Güler, parti içi demokratik süreçlerin bir parçası olan 5. Olağanüstü Kurultaylarının ardından yeni bir döneme adım attıklarını belirtti. Kurultayda Genel Başkanlık görevine seçilen Müsavat Dervişoğlu’nun, genel merkezde düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Kurucu Genel Başkanlarından Meral Akşener’den devralarak resmi olarak göreve başladığını ifade etti.

İYİ Parti Bolu İl Başkanı Murat Güler, devir teslimi ile görevine başlayan Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu’na başarılar dileyerek; “İYİ Parti 5. Olağanüstü Kurultayımızda Genel Başkan olarak seçilen sayın Müsavat Dervişoğlu genel merkezimizde düzenlenen devir teslim töreninde görevi Kurucu Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’den devralarak görevine başladı.

“BAŞARILI BİR DÖNEM TEMENNİ EDİYORUM”     

Kurucu Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e partimize ve ülkemize yaptığı katkılar nedeniyle şükranlarımı sunuyor, Genel Başkanımız Sayın Müsavat Dervişoğlu’na ve GİK üyelerimize başarılarla dolu bir dönem temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

“PARTİMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

Gelecek dönem için hedeflerini de paylaşan Güler, “Partimizi yükseltmeye, iyiler ailemizi genişletmeye ve demokrasiyi işler kıldığımız, yaşanabilir bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
02 Mayıs 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir