Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU AZ BULUTLU
13,6
AZ BULUTLU

Köfteci Hasan Bolu Köfteci

19180 kofteci hasan boludabolu (25)


Köfteci Hasan uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri ile sektöre yeni bir marka oluşturmak ve şubeleşmek amacı ile 2013 yılında ilk şubesini Bolu Borazanlar Mahalle’sinde açıp hizmete girmiştir. Köfteci ve Izgara çeşitleri konseptini birleştiren Köfteci Hasan’da günlük taze etler ile üretilen köftesinin haricinde tavuk, çorba, salata gibi ürünleri ile her kesime hitap etmektedir.

19181 kofteci hasan boludabolu (14)

Canınız köfte veya ızgara çekiyorsa; sohbet edecek güzel bir mekan arıyorsanız Köfteci Hasan güler yüzlü personeli ve eşsiz lezzetleriyle  hizmetinizdedir.

HAKKIMIZDA

 Köfteci Hasan uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri ile yeni bir marka oluşturmak ve şubeleşerek Türk damak kültürünü Türkiye topraklarında sizlerle buluşturup insan ruhunu zenginleştirerek hayatınıza lezzet katmak amacıyla 2013 yılında ilk şubesini Bolu Borazanlar Mahallesinde açarak hizmete girmiştir. Köfteci ve ızgaracı çeşitleri konseptini birleştiren Köfteci Hasan’da günlük taze etler ile üretilen köftesinin haricinde tüm et çeşitleri, çorba, salata gibi ürünleri ile tüm misafirlerimizin damak zevkine hitap etmekteyiz.

Canınız köfte veya ızgara çekiyorsa; sohbet edecek güzel bir mekân arıyorsanız Köfteci Hasan ailesi olarak güler yüzlü iş arkadaşlarımız ve eşsiz lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz. Mekân olarak 200 kişilik gruplara kadar kapasitemiz olmakla birlikte en değerli varlıklarımız çocuklarımız için oyun alanımız mevcuttur.  Köfteci Hasan siz misafirlerine layık olabilmek için en iyi hizmeti, en iyi lezzeti ve en iyi tanıtımı yaparak güven dolu bir lezzet oluşturmaya çalışmaktadır. Bizim için esas olan sizlerin rahatı ve damak tadıdır. Çünkü biz sizi önemsiyoruz. Amacımız sadece zengin bir yemek kültürü değil bir deneyim sunmak.

Güveni yaratanın kalite olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Kullandığımız eti, Bolu ve Seben civarında yetişen dana ve kuzularımız Bolu Belediye Mezbahanesinde veteriner hekim kontrolünde kesilerek siz misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız.

Dededen toruna geçen değerler gibi 2013’den bugüne bugünden geleceğe sağlık, lezzet, kalite ve gelecek nesiller için inovasyona açık bir temel üzerinde büyümek her geçen gün gelişmek amacıyla lezzet yolculuğunda beraber olalım istiyoruz. Bizim en büyük hayalimiz sizlerle mükemmel sofraları paylaşmak ve hayatınızın güzelleşmesine katkıda bulunmak. Çünkü biz biliyoruz ki; sağlıklı nesiller, sağlıklı besinlerle yetişir.

MİSYONUMUZ

Hijyenik koşullarda Türk damak tadına uygun ürünleri misafirlerimizle buluşturup, yaptığımız işi sadece kazanç olarak bakmayarak insanlara bir hizmet olarak görüp her insanın güvenle ve gönül rahatlığıyla tadabilmesi için kaliteli, lezzetli, ekonomik ve sağlıklı et ürünlerini güvenerek tüketme alışkanlığı oluşturan vazgeçilmez bir marka olmak, hayatınıza lezzet ve mutluluk katmak için varız.

VİZYONUMUZ

Hizmet kalitemizi daha da yükseltmek için misafirlerimizin düşünce ve önerilerini dinleyip, insan kaynağını dikkatle değerlendiren bir hizmet kalitesi oluşturarak Türk damak kültürünü Türkiye topraklarımızın birçok yerinde misafirlerimiz ile buluşturup her misafirimiz olduğunuzda sizinle ilk tanışmamız ve ilk soframıza oturuşunuz gibi sizlere üstün hizmet vererek koşulsuz müşteri memnuniyeti altında “sağlıklı nesiller, sağlıklı besinlerle yetişir” düşüncesi ile örnek gösterilen bir marka bilinci oluşturmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gıda güvenliğine dayalı, kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü iş arkadaşlarımızla her bir misafirimizin işletmemizden mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlarken sizlerin gönlünden geçeni algılayabilmektir.

DEĞERLERİMİZ

– Hizmeti en lezzetli haliyle sunarak sağlığınız için küçükte olsa bir katkıda bulunmayı amaçlarız.

– Tabağınıza koyduğumuz her ürünün arkasında durarak güveninizi kalite ile kazanmayı hedefleriz.

– En önemli sermayemiz, iş arkadaşlarımızdır. Dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratarak hizmetin en iyisini sunmayı hedefleriz.

– Et güven işidir. Bu yüzden işi ehline emanet ederiz. Çünkü biliriz ki, doğru insanlarla çalışmak başarının anahtarıdır.

– Bizim için en önemli şey, memnuniyetinizi sağlamaktan öte memnuniyetinizi gözlerinizde görmektir.

– Faaliyet gösterdiğimiz sektöre güç katmayı her gün bir adım daha ilerlemeyi hedef alırız.

– Farklılıklara saygı duyarız, isteriz ki herkes misafirimiz olsun. Çünkü bizim için farklılık zenginliktir.

– Her bir ürünümüzün lezzetinde standardizasyonu sağlamayı hedefleriz ağzınızın tadı değişmesin diye.

– Bizim için önce insan sağlığı sonra lezzettir.
Her insan aldığı hizmete güvenmek ister. Bunun için biz en çok güveninize layık olmaya çalışırız.

– Yaşam döngüsüne saygımızın bir sonucu olarak çevremizi korur, doğamıza sahip çıkarız.

– İtibarı her şeyin önünde tutar, ne olursa olsun güveninize layık olmaya çalışırız.

 

KÖFTECİ HASAN
KÖFTECİ HASAN
KÖFTECİ HASAN
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
08 Eylül 2018
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir