Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU AZ BULUTLU
26,1
AZ BULUTLU

Arsel İnşaat

Bu sektördeki geçmişimiz 1960’lı yıllarda Hacı Hasan AYAR (Merhum) ve kardeşi Abdullah AYAR ‘ın çıraklık ve ustalıktan gelen çalışmalarıyla başlamıştır. Şirketimiz çalışmalarına Devrek, Mengen, Gerede, Yeniçağa, Dörtdivan ve Bolu merkezde 2000 yılına kadar inşaat taşeronluğu ile devam etmiştir.

2000 yılında ikinci kuşak olarak görevi devralan İsmail ve Hasan AYAR inşaat taşeronluğunun yanında inşaat müteahhitliğini de faaliyet alanlarına ilave etmişlerdir.

Şirket 2006 yılında yeni bir vizyonla ARSEL İNŞAAT TUR. OTO. NAK. TEM. GID. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ünvanı ile devam etme kararı almış ve halen Bolu ilinin çeşitli semtlerinde inşaat taşeronluğu ve müteahhitliği çalışmalarını sürdürmektedir.


Yarım asırlık sürede kazandığımız ticari itibarımızı koruyarak yolumuza devam ediyoruz.

Çalışmalarımızda ana fikir olarak dayanıklılık, estetik ve ekonomi unsurlarını bir araya getirerek günün koşullarına uygun yeni çözümler sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Bolumuzu daha yaşanabilir bir şehir olarak kalkındırmaya çalışırken diğer yandan etik değerleri koruyarak, hayallerinize yaşam veriyoruz…

Fotoğraf Galerisi
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
26 Aralık 2017
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir