Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
23,2
ÇOK BULUTLU

MHP VE AK PARTİ BOLU’DA İTTİFAK YAPMAYACAK!

MHP VE AK PARTİ BOLU’DA İTTİFAK YAPMAYACAK!
Büyük şehir olmayan 51 ilin 22’sinde ise her iki partinin ayrı ayrı kendi adayıyla seçime katılacağı bildirildi. Verilen bu bilgilendirme sonrası Bolu’nun bu 22 il içerisinde olduğu MHP kulislerinden net bir bilgi olarak geldi.
AK Parti kanadında her gün yeni bir isim gündeme gelirken, MHP’nin adayı henüz resmiyete kavuşmasa da; İl Başkanı İlhan Durak  olarak gözüküyor. MHP’ye yakın kulislerden aldığımız bilgilere göre İlhan Durak’ın aday gösterileceği edinilen bilgiler arasında. MHP Genel Merkezi’nden İlhan Durak’a hayırlı olsun telefonlarının gelmeye başladığı edinilen bilgiler arasında.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşmeleri sonrasında hangi ittifakın hangi şehirleri kapsayacağı ve ne şekilde olacağı belilrlenmeye başladı. MHP Genel Bakan Yardımcısı Feti Yıldız’ın İl Başkanlıklarına yaptığı bildiride; 30 büyükşehirde iş birliği yapılacağı, Mersin ve Manisa’da MHP’nin, diğer 28 büyükşehirde ise AK Parti’nin göstereceği adayların destekleneceğini duyurdu.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
25 Aralık 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir