Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
23,2
ÇOK BULUTLU

Tanju Özcan Bolu’da 7 günlük yas ilan etti

Tanju Özcan Bolu’da 7 günlük yas ilan etti
Tüm Türkiye’yi yasa boğan şehit haberlerinden sonra Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan kentte 7 günlük yas ilan etti. 
Alınan yas kararı ile Bolu Belediyesi yetki sınırları içinde 7 gün boyunca canlı müzik dâhil tüm eğlence aktiviteleri yasaklandı. Ayrıca Bolu Belediyesi’nin yılbaşı gecesi yapılacağını duyurduğu Emircan İğrek konseri de iptal edildi. 
Karara uymayanlar için yaptırım uygulanacak
Kararın şehit ailelerinin acısını paylaşmak adına alındığını kaydeden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Şehit ailelerimizin acısını paylaşmak adına Bolu Belediye Başkanı olarak Bolu Belediyesi sınırları içerisinde 7 günlük yas ilan ediyorum. Bu bağlamda yılbaşı akşamı yapmayı planladığımız Emircan İğrek konserini iptal ettik. Aldığımız yas kararı doğrultusunda canlı müzik dâhil tüm eğlence aktiviteleri belediyemizin yetki sahası içinde yasaklanmıştır. Allah şehitlerimize rahmet eylesin, yüce milletimize bir daha bu tür acılar yaşatmasın. Yas kararına uymayanlar hakkında gerekli hukuki ve cezai yaptırımlar tereddütsüz şekilde idaremizce uygulanacaktır.” ifadelerini kullandı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu’da 7 günlük yas ilan ettiklerini duyurarak, “Yılbaşı akşamı yapmayı planladığımız Emircan İğrek konseri ve canlı müzik programları dâhil tüm eğlence aktiviteleri belediyemizin yetki sahası içinde yasaklanmıştır.” dedi. Özcan yas kararına uymayanlarla ilgili yaptırım uygulayacaklarını söyledi.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
25 Aralık 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir