Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
17,9
PARÇALI BULUTLU

Hasan Usta Pide Lahmacun BOLU

Pide deyince hepimiz için akan sular durur öyle değil mi? Tok olanı acıktırır, aç olanın midesini kazır kokusu… Hele bir de en şahanesine denk geldiyseniz adeta bir lezzet şöleni yaşanır.

Bolu’da pide yiyebileceğiz yer çok fazla olabilir ama en iyisini yiyebileceğiz nokta elbette ki Çakmaklar caddesinde yer alan Hasan Usta’dır.

Hasan Usta’da; önce etler özenle seçilir, sinirlerinden arındırılır etin en lezzetlisi tam tadında pişirilir ve müşterilere servis edilir.

Döner deyince hepimiz için akan sular durur öyle değil mi? Tok olanı acıktırır, aç olanın midesini kazır kokusu… Hele bir de en şahanesine denk geldiyseniz adeta bir lezzet şöleni yaşanır.

Bolu’da döner yiyebileceğiz yer çok fazla olabilir ama en iyisini yiyebileceğiz nokta elbette ki Çakmaklar caddesinde yer alan Hasan Usta’dır.

Hasan Usta’da; önce etler özenle seçilir, sinirlerinden arındırılır, adeta bir kağıt edasında incecik kesilir, dana ve kuzu kuyruk yağından karışık yapılan döner en az 24 saat marine edilir. Adeta bir kitap gibi etler dizilir, kestikçe yaprak döner halini alır.
PİDE VE LAHMACUN
DÖNER-GÜVEÇ-SALATA
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
10 Mart 2020
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir