Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU AÇIK
14,7
AÇIK

Bi-Tur Restaurant BOLU

1966 yılında İdris Restaurant olarak kurulan restaurantımız, yenilenen imajıyla1998 yılından bu yana Bi-Tur Restaurant olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Turizm belgeli tesisimiz 200 kişilik kapasiteye sahip olup ayrıca 100 kişilik Bi-Tur Bahçe kapasitesi vardır.

Yeni adresinde kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen, Bi Tur Restaurant, ferah kullanım alanları ve yüksek müşteri memnuniyeti ile misafirlerine huzurlu ve rahat bir ortam hazırlarken serpme köy kahvaltısı ve alakart hizmetleriyle müşteri memnuniyetini kat be kat arttırmaktadır.

İçerisinde kış bahçesi ve yemek salonu bulunan Bi Tur Restaurant, serpme köy kahvaltısı, öğle yemeği, tencere yemekleri, akşam yemeği, alakart kebap, et, balık ve alkole menüsünde yer açmaktadır. İşletme sahipleri Sinan Harbacı ve Nuri Ayhan; “Bi Tur Restaurant’ta multinet, sodexo, ticket, setcard ve metropol kart kullanım imkanlarımız mevcut. Her kesimden misafirlerimize kapılarımız ardına kadar açık. Şimdilerde birçok iş yeri çalışanlarına yemek kartları vermekte, biz de bunları düşünerek misafirlerimize bu kartları kullanma imkanı sağlıyoruz. Aynı zamanda menü fiyatlarımız oldukça uygun.” diye konuştu.
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
10 Mart 2020
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir