Dolar
ABD Doları 32.2056
Euro
Euro 35.1159
Sterling
Sterling 40.8804
Altın
Altın 2500.7003
BOLU AÇIK
9,3
AÇIK

ARC OTO KİRALAMA BOLU RENT A CAR

ARC Rent A Car – 2008 yılı itibariyle hizmet vermeye başlamış olup; aynı zamanda çekirdek yapıdan gelen personeliyle hizmet vermektedir. Kaliteyi ve uygun fiyat politikasını benimsemiş ve bu yolda ilerleyen bir firma olarak öz sermayesi sağlamlaşmış bir firma olduğumuza inanıyoruz.

Firmamızdan kiralayacağınız her türlü araca gönül rahatlığı ile kendi aracınıza binermiş gibi; içinizde şüpheler olmadan binebilir, doya doya seyahat edebilirsiniz.

Firmamıza ait olan tüm araçların kasko, trafik sigortası, yaz ve kış ayları lastik değişimleri, bakımlar tam ve eksiksiz yapılmaktadır.

Detaylı bilgi almak için 0532 246 14 77 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Araba Kiralamada Aklınıza Takılan Her şey Burada

İndirim yapar mısınız?

Arc Rent A Car web sitesindeki fiyatlar sayfasını sürekli güncellemektedir. Ayrıca müşteri profiline göre hazırlanmış ekstra indirim oranlarını Arc Rent A Car önceden belirlemiş ve istisnasız uygulamaktadır. Dışında bir indirim söz konusu değildir.

Aracın Deposunu Nasıl Teslim Ediyorsunuz?

Aracın benzin durumu sözleşmeye kaydedilir ve dönüşte yaklaşık aynı miktar benzin iade etmeniz istenir.

Sözleşme Olusturulurken Ne Tür Evraklar İstiyorsunuz?

Geçerli kimlik ve sürücü belgesi dışında ayrıca, TC Kimlik Numaranız, adres, telefon bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz gerekmektedir. Yurt dışından gelen gurbetçi vatandaşlarımızdan ise pasaport, sürücü belgesi, gerekli görülürse depozito talep edilmektedir.

Araçlarınız Yeni mi?

Araçlarımız maksimum 2 veya 3 seneliktir. Bu süreyi tamamlayan araçlar sürekli olarak arıza çıkarmaya başladıkları ve daha çok bakıma ihtiyaç duydukları için filomuzdan çıkarılmaktadırlar. Dolayısıyla çok düşük model aracımız bulunmamaktadır.

Yurt Dışından Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Kişisel bilgilerinizi ( isim , telefon ) ve uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildiriniz. Bir personelimiz sizi havalimanında karşılayacaktır.

Aracın Arızasını; Sigorta Öder mi?

Sigorta şirketleri araçlarda oluşan mekanik arızaları karşılamamaktadır.

Aracı Bir Başkası Kullanabilir mi?

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi; ( ek herhangi bir ücret alınmaz ) ek sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse araç kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

Sigortalardan Hangi Durumlarda Yararlanamam?

Aracın yerini değiştirmeden trafik, kaza ve alkol raporlarının alınması ve aracın trafik yasalarına uygun kullanılması gerekmektedir. Hırsızlık sigortasının geçerli olabilmesi için polis veya jandarmanın tutanak tutması gerekmektedir.

Araçların Bakımlı Olduğuna Güvenebilir miyim?

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır.Ayrıca araçlarımızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

Adıma Düzenlenmiş Kredi Kartım Yoksa Nasıl Kiralama Yapabilirim?

Kredi kartı sahibi olan bir yakınınız ile birlikte gelir ve o yakınınızı kiralama sözleşmesine ikinci sürücü olarak kayıt ettirirseniz kiralama yapabilirsiniz.

Araç Filonuzda Bulunmayan Araçlarıda Sağlayabiliyor musunuz?

Kiralamayı planladıgınız otomobil araç parkımızda mevcut değil ise çözüm ortaklarımız aracılığı ile tedarik ederek Arc Rent A Car güvencesi ile hizmetinize sunulmaktadır

Kaza Yaparsam Hasarlı Aracın Yerine Bir Araç Gönderiyor musunuz?

Arc Rent A Car’ın web sitesinde önceden yayınlayarak ilan etmiş olduğu promosyonsuz fiyat listesi üzerinden ücretlendirilmiş olan kiralamalarda kaza halinde muadil araç tarafınıza tahsis edilmektedir.Sigorta şartlarına uymayan kazalar ve ekstra indirimlerimizin birinden yararlanmanız halinde bu zorunluluk ortadan kalkar.

Raporlandıramadığım Küçük Hasarları Sigorta Karşılar mı?

L C F ( Lastik Cam Far ) kaza harici bir nedenle bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarları (cam,far çatlağı, lastik yarıması ) karşılayan ek sigortamızdan yararlanarak bu riskleri üzerinizden atma şansınız olabilir

Kaza Halinde Ne Yapmalıyım?

Aracın yerini değistirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek, 0532 246 1477 no’lu telefonu aramalısınız

Kiraladığım Araç Arıza Yaparsa Kasko Öder mi?

Ülkemizdeki hiçbir kasko şirketi araçlarda oluşan mekanik arızaları karşılamamaktadır. Ancak kullanımdan kaynaklanmayan arızalar Arc Rent A Car sorumluluğundadır. Müşterimizin hizmetine sunmuş olduğumuz araçta çıkabilecek bir arızada ofisimizle irtibat kurması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda müşterimizin o anda mali bir sorunla karsılaşmaması için ofislerimizdeki tecrubeli personeller tarafından yönlendirilmektedir

Yaptırdığımm Rezervasyonu Nasıl İptal Edebilirim?

Arc Rent A Car büroları ile kontak kurarak rezervasyonunuzu değistirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Şöförlü Araç Kiralayabilir miyim?

İstek halinde, Arc Rent A Car bürolarından birine önceden haber vermek koşuluyla şoförlü araç kiralayabilirsiniz.

Kiralama Süresini Nasıl Uzatabilirim?

Kira sürenizin bitiminden en az 24 saat önce Arc Rent A Car ofisini arayarak süreci uzatabilirsiniz.

Rezervasyon Yaptırdığım Aracı Kesinlikle Alabiliyor muyum?

Rezerve ettirdiğiniz araç ile ilgili bir problem olması halinde aynı gruptaki başka bir araç veya bir üst gruptan bir araç tarafınıza tahsis edilir

Satın Aldığım Sigortalardan Hangi Durumlarda Faydalanamam?

Aracın alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporların en yakın Arc Rent A Car ofisine teslim edilmemesi halinde, kiracının satın almış olduğu tüm sigortalar geçersiz sayılır ve kiracının hasar sorumluluğu devam eder.

Fotoğraf Galerisi
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
04 Nisan 2018
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir