Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
20,8
PARÇALI BULUTLU

Ufkum Eğitim Kurumları

Öğrencilerimize; ilgileri, yetenekleri ve becerileri doğrultusunda rehberlik ederek hedeflerini belirlemelerinde ve bu hedeflere ulaşmalarında yardımcı olmaktır.
Bu amaçla Ufkum Etüt Eğitim Merkezi ; uzman, tecrübeli, araştıran ve kendini yenileyen öğretim kadrosunun hazırladığı özgün testler,bunun anında izledikleri güncel kaynaklar ile çağdaş eğitim anlayışını birleştirerek eğitim kalitesini artırmakta,Türkiye Geneli Performans Ölçme Çalışmaları ile başarısını ortaya koymaktadır.

Toplumların mutlululuğunu sağlamanın demokratik bir toplum yaratmanın ancak kendi bireylerimizle sağlanabileceğine; bu nedenle toplum için gösterilecek en önemli çabanın eğitim olduğuna inanmaktayız.
Her gencin özgür ve çok yönlü tarafını dikkate alarak; kendilerini keşfedebilecekleri, becerilerini ve yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri, eğlenceli ve rahat bir öğrenme ortamı hazırlamaktayız.

Ufkum Etüt Eğitim Merkezi deneyimli kadrosu ve çağdaş eğitim anlayışıyla;geleceğe yönelik hedefleri olan, düşünen , araştıran , başarılı , topluma yararlı bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir.


Basında biz :

Bolu Olay- Özel Ufkum’dan trafik eğitimi

KÖROĞLU TV- YAZARLARLA ÖĞRENCİLER BULUŞTU

BOLU GÜNDEM- HER ÇOCUK BİR FİDANDIR


Fotoğraf Galerisi
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
04 Ocak 2018
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir