Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
24,7
PARÇALI BULUTLU

BOLU VE İSTANBUL’DAN KARDEŞ SINIFLAR ABANT GÖLÜ’NDE BULUŞTU

BOLU VE İSTANBUL’DAN KARDEŞ SINIFLAR ABANT GÖLÜ’NDE BULUŞTU

BOLU VE İSTANBUL’DAN KARDEŞ SINIFLAR ABANT GÖLÜ’NDE BULUŞTU

(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Bolu Gazipaşa İlkokulu 1-A sınıfı ve İstanbul Kartal Öğretmen Zekeriya Güçer İlkokulu 1-G sınıfı iş birliğinde yürütülen ”Kardeş Sınıf Projesi” kapsamında düzenlenen ”Yıl Sonu Şenliği” bu yıl Abant Gölü Milli Parkı’nda coşkuyla kutlandı.

Şenlik boyunca öğrenciler çeşitli etkinlikler ve oyunlarla keyifli vakit geçirdi. Proje sayesinde farklı şehirlerden öğrenciler tanışma ve kaynaşma fırsatı bulurken, öğretmenler de eğitimde iş birliği ve paylaşımın önemini bir kez daha vurguladı.

Etkinliğe Bolu Milli Eğitim Müdürü Dr. Cemil Sarıcı da katılım sağladı. Öğrencilerle bir araya gelen Sarıcı, projede emeği geçen öğretmenlere ve velilere teşekkür ederek, projeye katılan tüm öğrencilere başarılar diledi.

Dr. Cemil Sarıcı, yaptığı konuşmada, “’Bu tür projeler, öğrencilerimizin sosyal becerilerini geliştirmesi ve farklı kültürleri tanıması açısından büyük önem taşıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim ve tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Yılsonu şenliği, öğrencilerin ve ailelerin katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Abant Gölü’nün doğal güzellikleri eşliğinde gerçekleştirilen etkinlik, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
21 Mayıs 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir