Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
19
PARÇALI BULUTLU

Ardıhan Mağazacılık Ltd.Şti. BOLU

HAKKIMIZDA


Ardıhan Mağazacılık adıyla 1990 yılında kurulan şirketimiz başlangıçta beyaz eşya satış bayiliği ile ticaret hayatına başlamış, gelişen koşullar ve büyüyen şehrimiz insanlarının taleplerini karşılayabilme adına öncelikle ürün çeşitliliğine önem vermiş, zaman içerisinde Bolu şehir merkezinde inşa ettirdiği çok katlı alışveriş merkezi ile satış temsilciliğini üstlendiği önemli markaların aynı çatı altında teşhir edilmesine olanak sağlamıştır. 

1990 yılından günümüze kadar Bolu halkına dünyaca ünlü markalarıyla hizmet veren Ardıhan Mağazaları Ltd.Şti. yeni adresi, toplam 5000 m² alana sahip  Ardıhan Plaza’da faaliyet göstermeye devam ediyor.

İçinde Terrasse Düğün ve Toplantı Salonunun olduğu Ardıhan Plaza’da hazır mobilya sektöründe faaliyet gösteren Bellona, elektronik ve beyaz eşya sektöründe öncü kuruluş durumda olan Beko, hafif ulaşım araçları arasında aranan marka olan Mondial ve Salcano gibi birçok markaya ulaşabilirsiniz.

Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
01 Nisan 2019
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir