Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI
18
GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI

Bolu Belediyesi tarafından her mahallede iftar

Bolu Belediyesi tarafından her mahallede iftar

Bolu Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan-I Şerif’in gelmesi ile birlikte tüm hazırlıklarını tamamladı. Bu kapsamda her yıl olduğu gibi yine Kent Meydanı’nda 1.500 kişilik bir iftar çadırı her akşam Boluluların hizmetinde olacak.

Bunun yanı sıra Sümer-Tepecik Mahalleleri için Yeni Sümer Cami karşısı İlim Sokak’ta kurulan 1.500 kişilik iftar çadırında ve Sağlık Mahallesi Kapalı Pazar Yeri yanında kurulan yine 1.500 kişilik iftar çadırlarında binlerce Bolulu aynı sofrada buluşacak.

Seyyar iftar çadırı, ilk iftarı Karacaağaç Mahallesi’nde verecek

Ramazan Ayı boyunca sabit kalacak üç iftar çadırının yanı sıra seyyar bir iftar çadırı da her gün farklı bir mahallede yine binlerce Boluluya hizmet verecek. Seyyar iftar çadırı Ramazan ayının ilk günü, ilk iftarda ise Karacaağaç Mahallesi’nde olacak.

İhtiyaç sahiplerinin evlerine iftar yemeği gidecek

Ayrıca Ramazan ayı boyunca Bolu Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi, bakıma muhtaç yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza da iftar yemeği ulaştırılacak.

Mübarek Ramazan Ayı’nın bereketini hep birlikte yaşamak için halkımızı iftar çadırlarımızda aynı sofrada buluşmaya davet ediyoruz.

Bolu Belediyesi; Kent Meydanı, Sağlık Mahallesi, Sümer-Tepecik Mahallelerine kurduğu iftar çadırlarında ve her gün farklı bir mahallede hizmet verecek seyyar iftar çadırında Ramazan Ayı boyunca on binlerce Boluluyu aynı sofrada buluşturacak.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
14 Mart 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir