Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
17
ÇOK BULUTLU

TİMBİR ve BHA Heyeti Bolu’da

TİMBİR ve BHA Heyeti Bolu’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararnameyle resmen kurulan, 81 il 14 ülke ve binden fazla üyesiyle faaliyetlerini sürdüren Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) il ziyaretlerine hız verdi. Bu kapsamında TİMBİR Genel Başkanı Süleyman Basa, Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Aksan, Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammed Kaçar, beraberindeki TİMBİR Bolu İl Temsilcileri Melih Mermer ve Hızır İlyas Yıldırım ile birlikte kentteki kurum ve kuruluşlara ziyarette bulundu.

İlk Ziyaret Vali Kılıç’a

İlk olarak Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı makamında ziyaret eden TİMBİR Heyeti, çalışmalar ve yakın zamanda Bolu’da gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında Vali Kılıç’a bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kılıç ise yapılacak olan projelerde destek sözü verdi. Ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu. Ardından Vali Yardımcısı Abdullah Abid Öztoprak’ı da ziyaret eden TİMBİR ve BHA Heyeti Valilik ziyaretini tamamladı.

Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Heyet, Valilik ziyaretinin ardından yakın zamanda Bolu İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ercan Dağdeviren’i ziyaret etti. Karşılıklı sohbet havasında gerçekleşen buluşmada Dağdeviren, ziyaretçilere teşekkür etti.

Belediye Başkanı Tanju Özcan’a Ziyaret

TİMBİR Heyeti, Bolu’daki temaslarını Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’i ziyaret ederek sonlandırdı

TIMBIR ve BHA Heyeti Boluda 1al2WhatsApp Gorsel 2023 09 08 saat 20.00.40 1KOY 1

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) ve Birlik Haber Ajansı (BHA) Heyeti, Bolu’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
08 Eylül 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir