Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
22,7
ÇOK BULUTLU

Örümcek adam Bolu sokaklarında

Örümcek adam Bolu sokaklarında
Yerli Örümcek Adam olarak bilinen 27 yaşındaki Ayaz Koç, 81 ili gezmek hayaliyle çıktığı yolculuğunda 20’inci il olarak Bolu’ya geldi. Sabah saatlerinde örümcek adam kostümünü giyerek İzzet Baysal Caddesi’ne giden Koç’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Çocuklar ekranlarda izlediği çizgi film karakterini karşılarında gördüklerinde önce şaşkınlık yaşadılar daha sonra Koç’a sarılarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Şehrin simge yerlerinde fotoğraf çekerek tanıtıma yardımcı olan Koç, “Bu kostümle Türkiye’yi gezmek vardı hayalimde. Acaba nasıl tepki alırım diye düşünürken gece bavulumu alıp yola çıktım. Bugün 20’inci il olarak Bolu’dayım. Gittiğim şehirlerde beni çok iyi karşılıyorlar. Çocuklar zaten hemen sarılıyorlar. Onlara motivasyon veriyorum. Hayallerinden vazgeçmesinler. Ben 36 gündür yollardayım. Hayallerimden vazgeçmedim. Hayallerinizden vazgeçmeyin, başarı sizi bulabilir” dedi.

Örümcek adam kostümüyle Türkiye’nin bütün illerini gezmeyi hedefleyen 27 yaşındaki Ayaz Koç, 20’nci il olarak Bolu’yu ziyaret etti.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
05 Şubat 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir