Dolar
ABD Doları 32.2229
Euro
Euro 35.1483
Sterling
Sterling 41.1647
Altın
Altın 2513.3305
BOLU ÇOK BULUTLU
13
ÇOK BULUTLU

Karagöz Sahada

Karagöz Sahada

CHP Bolu İl Kongresi 15 Ekim Pazar günü Bolu Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tahsin Mert Karagöz’ün tek aday olarak gireceği ve adaylığını önümüzdeki hafta açıklayacağı bilgisine ulaşıldı. Karagöz, adaylık açıklaması öncesi ilçelerde parti teşkilatlarına ziyaret  gerçekleştirdi. Bu kapsamda CHP Mudurnu İlçe Başkanlığı, CHPTaşkesti Belde Başkanlığı ve CHP Göynük İlçe Başkanlığı’nda temaslarda bulundu.

“BOLU İÇİN YOLA ÇIKMA, YOL ALMA VAKTİ”

Ziyaretlere ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Karagöz, “Mudurnu İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. İlçe Başkanımız Engin Gülay, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Selçuk Sözer, İlçe Kadın kolları Başkanımız Gönül Sözer, Geçmiş dönem İlçe Başkanlarımız Sami Özdemir, İsmail Hakkı Yazgan geçmiş dönem Belediye Başkanımız Mehmet İnegöl ve yöneticilerimizi ziyaret ederek yapmak istediklerimizi, süreci ve ilçemiz sorunlarını konuştuk. İlk köy kentimiz Taşkesti beldemizde de ziyaretlerde bulunduk. Taşkesti Belde Başkanımız İlhan Tiryaki ve Belde yönetimimizi ziyaret ederek yapmak istediklerimizi, süreci ve belde sorunlarımızı konuştuk. Göynük İlçe Başkanımız Dilek Şendur ve yönetimi ile de bir araya gelerek süreç hakkında önemli değerlendirmelerde bulunduk.  Bu sıcak karşılama ve ev sahipliği için hepsine teşekkür ediyorum. Bolu için yola çıkma, yol alma vakti” ifadelerine yer verdi.

Önümüzdeki hafta CHP Bolu İl Başkanlığı için adaylığını açıklaması beklenen Tahsin Mert Karagöz ilçe teşkilatlarına ziyaretlerine başladı. Karagöz, ilk ziyaretlerini Mudurnu, Göynük ve Taşkesti’de teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek gerçekleştirdi.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
27 Eylül 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir