Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
20,6
ÇOK BULUTLU

RIVER LAUNDRY

2016 yılında kurulan River Laundry

Genç ve girişimci profesyonel yönetim anlayışı ile kalitesini sizlere sunarak temel hedef oluşturan River Laundry hizmetini sağladığı firmaların bir departmanı gibi çalışmaktadır: Başta otelcilik sektörü olmak üzere Devremülk, Rezidans, Termal Kasaba, SPA Merkezi , Yurtlar, Restoran, Spor Salonları, Organizasyon firmaları gibi bir çok alana Laundry hizmetinde kişi ve kuruluşlara destek vermektedir. 

2016 Ocak ayında kurulan River Laundry bölgenin en büyük endüstriyel çamaşırhanesi olup günlük 6.000 kg yıkama kapasitesine sahiptir. Tüm alt yapısı kurulmuş tesisin 2019 yılı içerisinde ile 12.000 kg yıkama kapasitesine sahip bir tesis olacaktır. 


River Laundry Çevre Duyarlılığı 

Faaliyette bulunduğumuz sektörün çevre sorunlarına hassas bir alan olduğunu biliyoruz. Sıcak su ve buhar vesilesiyle yüksek oranda enerji, özellikle doğal gaz tüketiyoruz. Yıkamaya uygun kalitede taze su ve tekstil kalitesini bozan su içersindeki elementleri OSMASİS Sistemi ile yok ederek tüketiyoruz. Önemli miktarda elektrik tüketiyoruz. Hizmetimizin gerektirdiği lojistik işlemler için mazot tüketiyoruz. Yıkama sırasında deterjan ve kimyasallar kullanıyor, bunları deşarj ediyoruz. Doğaya ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarımızın farkındayız.

Bu anlayışla Faaliyetlerimizin çevresel etkisini değerlendiriyoruz. Tüm yasal zorunluluklarımızı dikkatle takip ediyoruz. Bunun ötesinde etkilerimizi sürekli iyileştirmek için programlar yürütüyor, çalışmalar yapıyoruz.

Laundry  Proses

River Laundry , çamaşırlarınızı iş yerinizden kendisi teslim alarak fabrikaya getirir. Bu andan itibaren yoğun ve titiz bir çalışma başlar. Türlerine göre ayrılan çamaşırlar, her biri son teknoloji  makinelerde işlem görür. Her işyerinin çamaşırı ayrı makinelerde yıkanır. Üniformalar için özel küçük makineler kullanılır, kesinlikle havlu ve diğer tekstillerle karıştırılmazlar.

Yıkama işlemindeki deterjan kullanımı kurulan otomatik dozajlama sistemiyle el değmeden yapılır. Böylece, her yıkama için standart sağlanmış olur.

Yıkama işleminden sonra havlular kurutmaya; diğer ürünler ise kendi biçimlerine göre özel olarak hazırlanmış ütülere yönlendirilir. Ürünlerin yıkanması kadar ütülenmesi ve katlanmasına da son derece özen gösteren RIVER LAUNDRY, toplu buharlı ütüler kullanarak yıpranmayı en aza indirip mükemmel ütüleme kalitesini garanti eder. Ütüleme işlemi sürerken, lekeli ürünler tespit edilirse tekrar özel işleme tabi tutulmak üzere hemen ayrıştırılırlar.

Kurutulan ve ütüleme işleminden geçirilen çamaşırlar, otomatik katlama makinelerinde düzgün biçimde katlanıp paketlenmek için hazır hale getirilir. Paketlenen ürünler teslim alındığı saatten en geç 24 saat sonra tamamen temizlenmiş bir şekilde alındığı yere servis edilir.

Rıver Laundry Foto Galeri
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
25 Eylül 2019
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir