Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
16,8
ÇOK BULUTLU

DURAK SORUNLARLA YAKINDAN İLGİLENİYOR

DURAK SORUNLARLA YAKINDAN İLGİLENİYOR
Bazı köy ve mahalle muhtarlarının sorunlarının görüşüldüğü ziyarette, MHP İl Başkanı İlhan Durak, SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Necmi Odyakmaz’a ilgisi ve misafirperverliği için teşekkür etti.

 “ALLAH RAZI OLSUN DESİNLER İSTİYORUZ”

Cumhur İttifakı ve MHP olarak her zaman vatandaşın yanında olduklarını ifade eden İlhan Durak; “Biz siyasetin hizmet makamı olduğuna inanıyoruz ve bu şiarla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Teşkilatlarda ki tüm arkadaşlarıma her gün şunu söylüyorum; vatandaşlarımız bize ‘Allah razı olsun’ demediği her gün zarardayız. Onun için her gün vatandaşlarımızdan bu duayı almak için çalışacağız. Biz vatandaşlarımızın gönlüne ve dualarına talip olduk. Bunun içinde onların sorunlarını çözmek ve dertlerine ortak olmak zorundayız” dedi.

 “MUHTARLARIN TALEPLERİ DİLE GETİRİLDİ”

Bolu’da bazı köy ve mahallelerin SEDAŞ’tan bazı taleplerinin olduğunu belirten Durak; “Muhtarlarımız bizlere taleplerini ilettiler bizde muhtarlarımızla birlikte SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Necmi Odyakmaz Bey’i ziyaret ederek taleplerimizi dile getirdik. Muhtarlarımızın taleplerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah kısa zamanda bu talepler yerine getirilecektir. Bizlerde muhtarlarımızın ve dolayısıyla vatandaşlarımızın sorunlarını çözüm konusunda mücadelemize devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanı İlhan Durak, Bolu’daki bazı muhtarlarla birlikte SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Necmi Odyakmaz’ı ziyaret etti.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
12 Temmuz 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir