Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
19,2
ÇOK BULUTLU

Durak Metal BOLU

Ferforje ilk çağlarda topraktan hayata geçen demir örs, ateş, çekiç ve usta ile buluştuğu günden beri önce zanaat, günümüzde ise geleneksel bir sanat olarak yaşantımızda yerini almıştır.

Mızraktan saray balkonlarına, eski Türk evlerindeki zarif cumbalardan şamdanlara kadar ateşle olan her tutkulu dansında farklı şekillere bürünen demirin yüzyıllar içindeki yolculuğuna atadan gelme bu sanatla atalarından aldığı bilgi ve deneyimi şimdiki teknolojiyle birleştirerek 2000 yılından itibaren imalatını, Bolu’da yapmaktadır. Eskinin yeniye, demirin sanata dönüştüğü bu yolda geriye dönüp baktığımızda yapmış olduğumuz binlerce işte kalitenin ve müşteri memnuniyetinin olduğunu görmekteyiz ve bununla gurur duymaktayız.

Bolu’da 22 yıldır demir, metal, ferforje, otomatik kepenk sektöründe çalışan firmamız 2015 yılında Bolu’ da bir devrim yaratarak otomatik kapı-kepenk imalatına başlamıştır.

Müşterilerimizden aldığımız destek ve güvenle, Bolu’da yıllarca tamamlayıcı işleri ile marka haline gelmiştir.

Özellikle sorunsuz montaj ve hızlı servis ilkesi ile hareket eden firmamız tüm müşterileri ile bir dost ilişkisi kurarak yeniliği sizlere getirmeye devam edecektir.

Sistemlerin hazırlanması, kurulması ve yerine montajı

OTOMATİK KEPENKLER
GİRİŞ KAPILARI
CAM KORKULUKLARI
MERDİVEN KORKULUKLARI
BAHÇE KAPILARI
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
31 Ocak 2019
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir