Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
17,1
ÇOK BULUTLU

BOLU’NUN GURURU MİLLİ SPORCULARA ÖZEL KUTLAMA PROGRAMI

BOLU’NUN GURURU MİLLİ SPORCULARA ÖZEL KUTLAMA PROGRAMI

(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Bolu Valisi Erkan Kılıç, Trampolin Cimnastik branşında ilimiz ve ülkemiz adına elde edilen tarihi başarı sebebiyle Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Cimnastik Ailesi Tarihi Başarıyı Kutluyor” programına katıldı. 

Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda genç erkekler bireysel finalinde altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu olan ilimize ve ülkemize bu gururu yaşatan Milli Sporcumuz Sinan Cankurt’u ve takım halinde tarihte ilk defa trampolin cimnastikte finale kalan takım arkadaşları Emir Öztürk ve Batuhan Meriç Mamur’u, antrenörlerini  ve ailesini tebrik eden Vali Erkan Kılıç, Milli sporcumuza 2028 Olimpiyatları’nda başarılar diledi. 

4 sporcudan oluşan Trampolin Milli Takımı’nın 3 Bolulu milli sporcusuna ve antrenörüne hediyelerini Vali Kılıç, İl Müdürü Emrullah Güler, Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Bolu Cimnastik Kulübü Başkanı Saip Garipoğlu takdim etti.

Akabinde sporcular, antrenörler ve sporcuların aileleriyle birlikte pasta kesimi, hatıra fotoğrafı çekimi ardından program son buldu.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
10 Mayıs 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir