Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
22,8
ÇOK BULUTLU

BOLU ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖĞRENCİLERE DESTEK

BOLU ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖĞRENCİLERE DESTEK

Bolu Ülkü Ocakları, üniversite tercih döneminde ihtiyacı olan öğrencilere destek oluyor. İzzet Baysal caddesinde kurmuş oldukları stantta gelen öğrencilere tercih konusunda yardımcı oluyorlar.

“GENÇLERİMİZE YARDIMCI OLMAK ADINA BİR YAZILIM PROGRAMI GELİŞTİRİLDİ”

Üniversite tercihlerinde gençlere yardımcı olabilmek adına bir yazılım geliştirdiklerini belirten Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezimiz tarafından üniversite tercihlerinde gençlerimize yardımcı olmak adına bir yazılım programı geliştirildi. Bu yazılım programına filtreleme yapıyoruz. Öğrencilerin puanlarını giriyoruz ve bu almış olduğu puanlara göre tercih edebilecekleri üniversiteler karşılarına çıkıyor ve bizde kendilerine yardımcı olabilmek adına böyle bir program geliştirdik” şeklinde konuştu.

“YAPACAKLARI O TERCİH GELECEKLERİNİ ETKİLEYECEK”

Özkalem, gençlere yardımcı olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Bize başvuru yapan kardeşlerimize yardımcı oluyoruz çünkü yapacakları o tercih geleceklerini etkileyecek. Bu bağlamda daha güzel daha kaliteli ve geleceklerini kolaylaştıracak tercihlerine de bir nebze olsun yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Onun için İzzet Baysal caddemize, Ülkü Ocakları il binamızın önüne bir stant açtık. Buraya gelen kardeşlerimize yardımcı oluyoruz. Tercihleri konusunda yönlendiriyoruz. Dediğim gibi kendilerinin geleceklerini etkileyen bir tercih. O bağlamda kendilerine yardımcı olabilirsek ne mutlu bize” açıklamasında bulundu.

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, üniversite tercihlerinde gençlere yardımcı olmak adına bir yazılım programı geliştirdiklerini belirtti. Başkan Özkalem, “Bize başvuru yapan kardeşlerimize yardımcı oluyoruz çünkü yapacakları o tercih geleceklerini etkileyecek” dedi.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
01 Ağustos 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir