Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
22,9
ÇOK BULUTLU

BOLU BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIK MAHALLESİ’NE HİZMET VE ÖDEME NOKTASI

BOLU BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIK MAHALLESİ’NE HİZMET VE ÖDEME NOKTASI

Bolu Belediyesi tarafından Sağlık Mahallesi’nde Hizmet ve Ödeme Noktası açıldı. Kapalı Semt Pazarı yanında hizmete giren hizmet ve ödeme noktası vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Bolu Belediyesi, Bolu’nun en büyük mahallesi Sağlık Mahallesi’nde vatandaşların belediye hizmetlerine belediyeye gelmeden kolaylıkla ulaşabilecekleri bir Hizmet ve Ödeme Noktası açtı.

Sağlık Mahallesi Kapalı Semt Pazarı yanında inşa edilen 2 katlı binada hizmete giren Bolu Belediyesi Hizmet ve Ödeme Noktası hafta içi her gün 08.30-12.30 ila 13.30-17.30 saatleri arasında hizmet verecek. Vatandaşlar hizmet ve ödeme noktasında emlak-çevre temizlik vergisi ve su faturası ödemeleri kolaylıkla yapabilecekler. Belediye hizmetlerini vatandaşın ayağına getiren hizmet ve ödeme noktasında ayrıca, emlak sicil ve tahakkuk işleri ile her türlü talep ve şikâyetlere ilişkin dilekçeler de alınacak.

Hizmet ve ödeme noktasına tam not

Öte yandan Bolu Belediyesi Hizmet ve Ödeme Noktası’nın hizmete girmesi mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Emlak vergisi ödemesi için hizmet ve ödeme noktasına gelen bir vatandaş, duyduğu memnuniyeti “Sağlık Mahallesi nüfus yönünden bolunun en yoğun mahallelerinden bir tanesi. Belediye bu hizmet binasını pazaryerinin hemen yanına yapması nedeniyle hizmeti ayağımızın dibine getirmiş oldu. Gerek su paraları, gerekse emlak vergisi ödemeleri veya belediyle olan diğeri işlerimizde artık burayı tercih ediyoruz. Gerçekten çok memnun oldum. Çayımızı da ikram ettiler. Personelimizden de memnunuz. Emeği geçenleri kutluyorum, teşekkür ediyorum” ifadeleriyle belirtti.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
30 Nisan 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir