Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
12
ÇOK BULUTLU

YARENLER GRUBUNDAN BAŞKAN ABAK’A DESTEK ZİYARETİ

YARENLER GRUBUNDAN BAŞKAN ABAK’A DESTEK ZİYARETİ

Bu akşam saatlerinde gerçekleşen buluşmada Yarenler taraftar grubu, kulüp tesislerine giderek başkan Abak ile bir araya geldi. Bu buluşmada Yarenler, geçen yıl sergiledikleri özveriyle Boluspor’u yalnız bırakmadıklarını ve yarın yapılacak kongre öncesi de her zaman Abak’ın yanında olacaklarını belirttiler.

Taraftar grubunun bu destek açıklaması, Boluspor Kulübü’nün geleceği hakkında önemli bir dönemeçte gerçekleşiyor. Kongre öncesi destek mesajı, Abak’ın başkanlık görevine devam etmesi yönünde güven ve motivasyon sağlayacak bir adım olarak değerlendiriliyor.

Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak ise Yarenler taraftar grubunun desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Abak, kulübün geleceği ve kongre süreciyle ilgili yoğun bir dönemde olduklarını belirterek, taraftarların desteğinin kendilerine güç verdiğini ve motivasyon sağladığını ifade etti.

Abak, kulübün başarısı için taraftarlarla birlikte hareket etme gerekliliğine vurgu yaparak, Yarenler taraftar grubuna teşekkürlerini iletti.

Boluspor taraftar gruplarından Yarenler, yarın yapılacak kongre öncesi kulüp başkanı Savaş Abak’a desteklerini açıkladı. Taraftar grubunun temsilcileri, Abak’a Boluspor’u sahipsiz bırakmadığı için büyük bir fedakarlık gösterdiği için teşekkür etti.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
07 Haziran 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir