Dolar
ABD Doları 32.2229
Euro
Euro 35.1483
Sterling
Sterling 41.1647
Altın
Altın 2513.3305
BOLU ÇOK BULUTLU
13,1
ÇOK BULUTLU

VALİ KILIÇ VE EŞİ AYŞE ELİF KILIÇ’TAN ŞEHİT ANNELERİNE SEVGİ DOLU ZİYARET

VALİ KILIÇ VE EŞİ AYŞE ELİF KILIÇ’TAN ŞEHİT ANNELERİNE SEVGİ DOLU ZİYARET

(HABER: YASİN CELAL TORUN)- Bolu Valisi Erkan Kılıç ile Eşi Ayşe Elif Kılıç  “Anneler Günü” münasebetiyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

ŞEHİT ANNELERİ ZİYARET EDİLDİ

Vali Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç , Anneler Günü münasebetiyle 2002 yılında Antalya’da şehit olan Volkan Biçici’nin kıymetli annesi Türkan Biçici ile 2017 yılında Hakkari’de şehit olan Burak Bilen’in kıymetli annesi Nurhayat Bilen’i hanelerinde ziyaret ettiler.

Şehitlerimizin annelerine çiçek takdim ederek Anneler Gününü kutlayan Vali Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, şehitlerimizin emaneti başımızın tacı annelere sevgi ve saygılarını sundular; ziyaretlerde şehitlerimizin yakınlarıyla sohbet ederek çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.

HUZUREVİNDE KALAN ANNELER ZİYARET EDİLDİ

Vali Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, Anneler Günü münasebetiyle İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevi ve İzzet Baysal Vakıf Huzurevini ziyaret ederek kıymetli büyüklerimizle bir araya geldiler.

Değerli büyüklerimizle tek tek sohbet ederek huzurevlerinde kalan annelerimizin Anneler Gününü kutlayan Vali Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, kıymetli büyüklerimize sağlık, mutluluk içinde nice huzur dolu günlere erişmeleri temennisinde bulundular.

Bu özel ve anlamlı gün sebebiyle Vali Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, huzurevlerinde kalan annelerle birlikte pasta kestiler, çiçek takdim ettiler.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
13 Mayıs 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir