Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
12,3
ÇOK BULUTLU

ÜLKÜ OCAKLARINDAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

ÜLKÜ OCAKLARINDAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

Haber: Nilay Çelik 

Gönüllü vatandaşlar ile beraber kan depolarının doldurulması ve ihtiyacı olan vatandaşların yararlanması amacıyla kan bağışında bulunduklarını belirten Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, “Tüm vatandaşlarımızı Türk Kızılay’ına kan bağışı yapmak için davet ediyoruz” dedi.

“KİMİSİNE DERMAN OLUP, KİMİSİ İÇİNDE KAN BAĞIŞI ÇAĞRISINDA BULUNUYORUZ”

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, kan bağışı ile ilgili şunu ifade etti: “Türk Kızılay’ının daha önce yaptığı kan bağışı çağrına duyarsız kalmayarak, sadece bir gün değil ihtiyaç olduğu her an kan bağışında bulunuyoruz. Teşkilat olarak kalabalık bir yapımız olduğu için her gün bizlere kan ihtiyacı olan vatandaşlarımız talepte bulunuyorlar. Bizlerde ülkü ocakları olarak kan grupları ve durumları uygun olan arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Eğer şartları uygun olan ya da kan bağışçısı bulamıyorsak, kurumsal ve şahsi sosyal medya sayfalarımızdan paylaşalım yapıyoruz. Bazı günler 4-5 vatandaşımız kan ihtiyacı için bizlere ulaşıyor, kimisine derman olup, kimisi içinde kan bağışı çağrısında bulunuyoruz. Toplumsal duyarlılık adına tüm vatandaşlarımızı Türk Kızılay’ına kan bağışı yapmak için davet ediyoruz.”

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı, Kızılay’ın Bolu’da bulunan Kan Bağış merkezine ihtiyacı olanlar için kan bağışında bulundu.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
18 Temmuz 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir