Dolar
ABD Doları 32.2062
Euro
Euro 35.0008
Sterling
Sterling 40.8932
Altın
Altın 2510.5509
BOLU ÇOK BULUTLU
13,9
ÇOK BULUTLU

Tanju Özcan’a Tam Destek

Tanju Özcan’a Tam Destek
Başkan Özcan gittiği her yerde yoğun destek görüyor
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, SGK İl Müdürlüğü, Narven Termal Kasaba ve Decorita Cam Fabrikası’nı ziyaret etti. Kamu kurumları ile özel fabrika ve işletmelerde 5 yıllık çalışmalarını ve gelecek dönem hedeflerini anlatan Özcan büyük ilgi gördü.
31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler öncesi Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 5 yılda yaptıklarını anlatıp, Bolululardan destek istemeye devam ediyor.  
Yoğun seçim maratonuna giren Özcan’ın son durağı SGK İl Müdürlüğü, Narven Termal Kasaba ve Decorita Cam Fabrikası oldu. Özcan ayrıca kentteki özel veteriner kliniği sahipleri ve çalışanlarıyla da yemekte buluştu. 
Çalışmalarını anlatıp, destek istedi
Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Özcan, 5 yılda Bolu Belediyesi’nin yaptığı birbirinden önemli çalışmalardan, Suriyelilerle mücadelesine kadar birçok konuya değinip, yeni dönem için destek ve dua istedi. Vatandaşlar da Özcan’ı hem Suriyelilerle ilgili olan politikalarından, hem de Bolu’ya kazandırdığı önemli eserlerinden ve şehri daha güvenlikli hale getiren ışıklandırma çalışmalarından dolayı kutlayıp desteklerini ilettiler.
Boludabolu Avatar
BoludaBolu
26 Ocak 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir