Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
22,9
ÇOK BULUTLU

TANJU ÖZCAN, SUAT GÜNER’E AYNI SERTLİKTE CEVAP VERDİ

TANJU ÖZCAN, SUAT GÜNER’E AYNI SERTLİKTE CEVAP VERDİ

AK Parti Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a ilişkin yaptığı açıklamada sert ifadeler kullandı. Güner, Başkan Özcan’ın “AK Parti’den teklif geldi ama “Sayın Erdoğan ile ilkelerimiz uyuşmuyor” demiş” sözlerine tepki gösterdi. Özcan’a ilişkin, “CHP‘den kovulan Bolu’nun yüz karası Tanju Özcan açıkta kalmış olacak kapı kapı dolaşarak aralık arayışına devam ediyor. Senin ne gibi bir ilken var ki herhangi bir ilke ile uyuşsun. Aynaya bakmaz mısın bilmem ama yüzüne bakılmayacak kadar kirli bir yüzün var… AK Parti’yi kirli lisânına bile almana etmene izin vermem…Haydi başka kapıya!” dedi.

Güner’in sert ifadelerine, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan aynı sertlikte cevap verdi. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Özcan, Güner’in geçmiş dönemde belediye üzerinden yolsuzluk yaptığını ileri sürdü.

Özcan, Güner’in kullanılmaz durumdaki iş makinelerin belediyeye sattığını ifade ederek, “Gevşek ağızlı, AK Parti’nin atanmış Bolu İl Başkanı Suat Güner, bana basın yoluyla hakaret etmiş. Bir de bu zavallı, Belediye Başkan Adayı olacakmış. Türkiye duysun; bu hadsiz aşağıya resimlerini koyduğum 6 hurdayı 2018’de Bolu Belediyesi’ne 85 bin dolara kakalamış. Yine 2010 yılında eski belediye başkanının oğluyla ortak, o zamanın parası ile 9 ay boyunca 20 saniyelik reklam için 172 bin dolar para almış birisi. Bugünün dolar kuruyla; 6 milyon 956 bin TL parayı cebe indirmiş. Yav siz kimleri il başkanı yapıyorsunuz AK Parti. Böyle bir adamı Bolu’ya il başkanı atarsanız, son seçimde olduğu gibi Türkiye’deki en büyük oy kaybını yaşarsınız” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisi için, “Bolu’nun yüz karası” açıklamasında bulunan AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner’e, aynı perdeden cevap verdi. Özcan, “Gevşek ağızlı, AK Parti’nin atanmış Bolu İl Başkanı Suat Güner. Yav, siz kimleri il başkanı yapıyorsunuz AK Parti?” dedi.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
11 Ağustos 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir