Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU AÇIK
14,3
AÇIK

SİBEL YILDIZ’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ… ‘SUYUN YÜZEYİNDEN YÜCE GÖNÜLLERE’ EBRU SERGİSİ AÇILDI!

SİBEL YILDIZ’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ… ‘SUYUN YÜZEYİNDEN YÜCE GÖNÜLLERE’ EBRU SERGİSİ AÇILDI!

İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında ebru sanatçısı Sibel Yıldız imzalı eserlerin ZİÇEV yararına sergilendiği ‘Suyun Yüzeyinden Yüce Gönüllere’ sergisinin açılış törenine Bolu Vali Yardımcısı Abdullah Abit Öztoprak, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü sahibi Mebrure Bağışgil, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Türk Sanat Müziği Ses Sanatçısı Ayşe Taş başta olmak üzere çok sayıda davetli ve sanatsever katıldı.

Sergi açılışında konuşma yapan, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, eserlerini ZİÇEV yararına bağışlayarak örnek bir davranış sergileyen Sibel Yıldız’a teşekkür etti. Özcan’ın konuşmasının ve kurdele kesiminin ardından protokol üyeleri, davetliler ve sanatseverler sergideki eserleri Sibel Yıldız ile birlikte gezerek eserler ve uygulanan tekniklerle ilgili bilgiler aldı.

Sergiyi Sibel Yıldız ile birlikte gezen, uygulanan teknikler ve eserler hakkında bilgiler alan İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal örnek davranışlarından dolayı Sibel Yıldız’a teşekkürlerini paylaştı.

“Suyun Yüzeyinden Yüce Gönüllere Ebru Sergisi” Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde 04 Haziran 2023 tarihine kadar sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında, ebru sanatçısı Sibel Yıldız imzalı eserlerin Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) yararına sergilendiği ‘Suyun Yüzeyinden Yüce Gönüllere Sergisi’ Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde açıldı.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
02 Haziran 2023
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir