Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
23,4
PARÇALI BULUTLU

NAFİZE BAYSAL GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE ERKEN KAYIT FIRSATI BAŞLADI!

NAFİZE BAYSAL GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE ERKEN KAYIT FIRSATI BAŞLADI!

Şehrin en seçkin bakım ve eğitim kurumlarından olan Nafize Baysal Gündüz Bakımevi, erken kayıt fırsatıyla minikleri bekliyor! Sınırlı kontenjanımızla 2-6 yaş arası çocuklarımız için muhteşem bir eğitim ve aktivite programı sunuyoruz.

Bakımevimizde çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak zengin içerikli atölye çalışmaları, açık hava etkinlikleri, tarım etkinlikleri, seramik atölyesi, fen ve doğa çalışmaları ile grup etkinlikleri yer almaktadır. Eğitimde eğlencenin yanı sıra öğrenmeyi de ön planda tutan bakımevimizde çocuklarınız doyasıya vakit geçirirken öğrenecek, keşfedecek ve keyif alacaklar.

Tam gün ve yarım gün seçenekleriyle hizmet veren bakımevimiz, Karamanlı Mahallesi Konuralp Caddesi No:20 Bolu/Merkez adresinde bulunmaktadır. Erken kayıt yaptırarak kontenjanımızdan yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve kayıt için bize ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0374 217 75 71 / 0531 235 86 83

Erken kayıt avantajlarından faydalanmak ve çocuğunuzun eğitim hayatına güçlü bir başlangıç yapmasını sağlamak için acele edin! Unutmayın, Nafize Baysal Gündüz Bakımevi çocukların mutluluğu ve gelişimi için burada.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
05 Haziran 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir