Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
21,2
PARÇALI BULUTLU

GENTUĞ TEKSTİL’DEN SOLMAZ ANA HAYIR ÇARŞISI’NA ANLAMLI DESTEK

GENTUĞ TEKSTİL’DEN SOLMAZ ANA HAYIR ÇARŞISI’NA ANLAMLI DESTEK

Bolu Belediyesi Solmaz Ana Hayır Çarşısı’na Gentuğ Tekstil firması ilk etapta 5 bin adet yaşlı-hasta yatak pedi bağışladı. Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Hayır Çarşısı’nda bir araya geldiği firma yetkililerini kutlayarak, teşekkür belgesi takdim etti. Özdemir ayrıca yatak pedi ihtiyacı olanların da Hayır Çarşısı’na müracaat etmelerini istedi.

2023 yılında hizmete açılan ve Bolulu ihtiyaç sahiplerinin gıda, giyim, ev eşyası gibi tüm ihtiyaçlarını karşıladığı Bolu Belediyesi Solmaz Ana Aşevi ve Hayır Çarşısı’na Gerede ilçesinde faaliyet gösteren Gentuğ Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ilk etapta 5 bin adet yaşlı-hasta yatak pedi bağışladı. Anlamı bağışın ardından firma temsilcileri bugün Solmaz Ana Aşevi ve Hayır Çarşısı’nı ziyaret ederek, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert ile bir araya geldi.

Firma temsilcilerine teşekkür belgesi

Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, binlerce yaşlı ve hastanın yatak pedi ihtiyacını karşılayan bağışları için Gentuğ Tekstil Firması yetkililerini kutlayarak, teşekkür belgesi takdim etti. Ardından bağışla ilgili değerlendirme yapan Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Özdemir, “Gentuğ Tekstil firmamız bize önemli bir yardımda bulundu. Kendileri ürettikleri yasta-yaşlı yatak pedleri bize ulaştırdılar. Yaklaşık 5 bin adet ped bağışladılar ve ihtiyaç olması halinde bu sayıyı daha da arttıracaklar. Tüm Gentuğ fabrikası sahiplerine, sizlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Yatak pedi ihtiyacı olanlar Hayır Çarşısı’na başvurabilirler

Özdemir ayrıca, hasta-yaşlı yatak pedi ihtiyacı olan vatandaşların Aktaş Mahallesi’nde hizmet veren Bolu Belediyesi Solmaz Ana Hayır Çarşısı’na müracaat edebileceklerini söyledi.

Gentuğ Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. yetkilileri ise yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşacağına inandıkları için Bolu Belediyesi Solmaz Ana Hayır Çarşısı’na ilk etapta 5 bin adet yatak pedi bağışladıklarını ve bu sayının ihtiyaç halinde daha da artacağını belirttiler.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
21 Mayıs 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir