Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU AZ BULUTLU
25,8
AZ BULUTLU

Şirin Ereğli Balık Restaurant BOLU

Şirin Ereğli Balık Restaurant olarak Bolu merkezde faaliyetlerimize devam ediyor, uzun yıllardır benzersiz bir hizmet konseptiyle fark yaratıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana büyük bir teveccüh görüyor, bölgenin en çok tercih edilen restoranı olmayı sürdürüyoruz. Başarılarımızı kendimiz için hiçbir zaman yeterli bulmuyor, hep daha iyiyi yakalayabileceğimiz özgüveniyle çalışlarımızı sürdürüyoruz.

Bolu restaurant sektöründe geniş, nezih, ferah ve huzur dolu bir atmosferde hizmet veriyoruz. Tamamen doğal malzemelerimizi deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, gerek malzeme tercihinde gerekse uygulama yöntemleri bakımından hijyen olgusundan asla taviz vermiyoruz. Tamamı marka değeri kazanmış, sertifikalı, tanınırlığı yüksek ürünleri işletmemize dâhil ediyor, sizlerin en sağlıklı lezzetlerle buluşmanızı sağlıyoruz. Özellikle de et ve et ürünlerinin seçiminde belirlediğimiz kalite standartlarından ödün vermiyoruz.

Sürekli gelişen sektör içinde daima kendimizi yeniliyor, hep daha iyiyi yapabilmek adına çaba sarf ediyoruz. Özellikle teknoloji alanında meydana gelen yenilikleri oldukça kısa süre içerisinde hayata geçiriyoruz. Her geçen gün daha geniş kitlelere ulamak hedefiyle müşteri memnuniyeti, kaliteli uygulamalar, profesyonel kadro, uygun fiyat avantajı ilkeleriyle öne çıkmayı başarıyoruz. Memnuniyeti düzeyini en üst seviyede tutmak için çok geniş bir menü alternatifi sunuyor, her damak sahibinin kendine uygun bir menü bulmasına olanak sağlıyoruz.

Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
25 Ağustos 2019
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir