Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU AÇIK
14,3
AÇIK

ŞAHİN PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği ticari amaçlı yolcu ve yük taşımacılığı yapan sürücülerden 5 yıl geçerlilik süresi olan ”psikoteknik belgesi” almayı zorunlu hale gelmiştir.
Şahin Psikoteknik Değerlendirme Merkezi‘miz, sağlık bakanlığı denetiminde ve sağlık bakanlığı tarafından belgelendirme ile yetkilidir. Kurumumuz psikoteknik belgesi alanında alınması gerekli temel eğitimlerin tamamlanması, sürücülerin sürücülük yeteneklerinin reflekslerinin ölçülmesi ve psikolojik olarak trafik ve araç kullanmaya hazırlanması konusunda hizmet vermektedir.

Algı ve Refleks Ölçümü
Simülatör Cihazı aracılığı ile sürücünün algı ve refleks ölçümü yapılır.Yaşlılık ve çeşitli sağlık sorunlarının doğurabileceği algı ve refleks zamanlamaları test edilir.

Ruhsal ve Psikolojik Sonuçlar
Psikoteknik belgesi alınırken psikolog eşliğinde sürücünün ruhsal ve psikolojik açıdan trafik ortamına hazır olup olmadığını test eder.

Kişilik Analizi
Psikoteknik testlerinin amaçlarından biride kişinin stres,sabır kişilik analizi ve kişilik testidir.

Kazaya Yatkınlık Testi
Sürücünün kazaya yatkınlık agresif araç kullanımına eğilimi ve trafik ortamında öfke yönetimi test edilmektedir.

Etkili Sürücülük Testi
Simülatör cihazında testlerin amaçlarından biride etkili sürücülük testidir.Sürücünün psiko-motor davranışları test edilir.
Fotoğraf Galerisi
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
18 Ocak 2020
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir