Dolar
ABD Doları 32.2056
Euro
Euro 35.1159
Sterling
Sterling 40.8804
Altın
Altın 2500.7003
BOLU AÇIK
9,2
AÇIK

OLTU CAĞ KEBAP BOLU

OLTU CAĞ KEBAP

Oltu Cağ Kebap, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile Bolu halkına kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor…  

Oltu Cağ Kebap’ta günlük taze etler ile üretilen cağ kebabı haricinde çorba, pide çeşitleri, ızgara köfte gibi birbirinden leziz yemekler ile yayık ayranı ve tatlı çeşitlerini de tadabileceksiniz… Canınız Oltu Cağ Kebabı çekiyorsa; nezih bir mekan arıyorsanız, Oltu Cağ Kebap güler yüzlü personeli ile hizmetinizdedir. 

Oltu Cağ Kebap’ta kullanılan etler, Bolu civarında yetişen besili hayvanların etlerindendir. Belediye Mezbahanesinde veteriner hekim kontrolünde kesilen etler misafirlerin beğenisine sunulmaktadır.

Oltu Cağ Kebap, 2004 yılında Bolu’ya kazandırıldı. Erzurum’un meşhur cağ kebabı lezzetini Bolululara tattırmak isteyerek yola çıkan firma sahipleri, Oltu Cağ Kebabı adıyla restoranını hizmete soktu. Cağ kebabı lezzetinin tecrübeli ustaların ellerinden size sunan Oltu Cağ Kebap kısa sürede sevilen ve tercih edilen bir mekan haline geldi.

OLTU CAĞ KEBAP

Hijyenik koşullarda Türk damak tadına uygun ürünleri misafirlerimizle sunup, yaptığımız işe sadece kazanç olarak bakmıyoruz. Her insanın güvenle ve gönül rahatlığıyla tadabilmesi için kaliteli, lezzetli, ekonomik ve sağlıklı et ürünlerini tercih ederek insanların damak zevkine önem veriyoruz. Hizmet kalitemizi daha da yükseltmek için misafirlerimizin düşünce ve önerilerini mutlaka dikkate alıyoruz. Bizim için önce sağlığın önemli olduğunu bilinciyle hareket ediyor, bunun için restoranımızda bulunan tüm ürünleri titizlikle hazırlıyoruz…

Oltu
Cağ Kebap olarak 2004’den bu yana, kaliteden ödün vermeden, güvenilir bir
şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Damaklarınızda
bıraktığımız lezzeti ve Oltu Cağ kalitesini koruyarak, sektörümüzdeki
yeniliklere öncü olmaktayız.

Fotoğraf Galerisi
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
11 Mart 2018
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir