Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
27,5
PARÇALI BULUTLU

Köfteci Hasan Usta BOLU

HAKKIMIZDA

Köfteci Hasan uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri ile yeni bir marka oluşturmak ve şubeleşerek Türk damak kültürünü Türkiye topraklarında sizlerle buluşturup insan ruhunu zenginleştirerek hayatınıza lezzet katmak amacıyla 2013 yılında ilk şubesini Bolu Borazanlar Mahallesinde açarak hizmete girmiştir. 2. şubesini Karaçayır mahallesinde “Hasan Usta” adıyla açan Köfteci, günlük taze etler ile üretilen köftesinin haricinde çorba, döner, sakatat, beyran çorbası ve sulu yemek çeşitleri ile tüm misafirlerimizin damak zevkine hitap etmekteyiz.

Güveni yaratanın kalite olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Kullandığımız eti, Bolu ve Seben civarında yetişen dana ve kuzularımız Bolu Belediye Mezbahanesinde veteriner hekim kontrolünde kesilerek siz misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız.

Dededen toruna geçen değerler gibi 2013’den bugüne bugünden geleceğe sağlık, lezzet, kalite ve gelecek nesiller için inovasyona açık bir temel üzerinde büyümek her geçen gün gelişmek amacıyla lezzet yolculuğunda beraber olalım istiyoruz. Bizim en büyük hayalimiz sizlerle mükemmel sofraları paylaşmak ve hayatınızın güzelleşmesine katkıda bulunmak. Çünkü biz biliyoruz ki; sağlıklı nesiller, sağlıklı besinlerle yetişir.

Fotoğraf Galerisi
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
01 Mart 2020
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir