Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
24,3
PARÇALI BULUTLU

Berlin Döner BOLU

Berlin Döner sahibi Mehmet Akın, 19 sene Almanya’da döner imalat hanesinde çalıştı. Daha sonra Berlin’de kendi döner dükkanını açtı. Bir yıl işlettikten sonra 2014 Mart ayında Türkiye’ye kesin dönüş yaptı. 26 Mart 2014’de Bolu’da “Berlin Döneri” açtı.

Dış ve iç mekanı olan işletmemizde, %100 tavuk but etinden yaptığımız döner ile 6 yıldır kalitemizi bozmadan devam etmeye özen gösteriyoruz. Müşterilerimize döneri, 10 çeşit garnitür ve dileyenlere kendi imalatımız olan 3 çeşit sosumuz ile servis ediyoruz. Çalışmalarımız tek bir kesime yönelik değil, geniş bir kitleyi hedefliyoruz. hedef kitlemiz geniş tek bir kesime yönelik çalışmıyoruz her kesimden müşterimiz var. 
Her müşteriyi en özel misafirimiz olarak ağırlıyoruz. Bizi ziyaret eden bir müşteri memnun kalıp devamlı geliyor ve bu da bizim işimizi doğru yaptığımızı gösteriyor. Devamlı müşterilerimizin arasında gururumuz olan Boluspor oyuncuları da var. Aynı zamanda Adanaspor ve Altınordu Futbol Kulübü Bolu’ya her geldiklerinde mutlaka bizi tercih eder. Ağırladığımız yabancı turistler, sosların kendi alışık oldukları lezzet olduğunu farkederler.
Ağzının tadını bilen tüm misafirlerimizi Berlin Döner’e bekleriz.
(Belli sayılara paket servisimiz mevcut).
Fotoğraf Galerisi
Merhaba

Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız; firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız: Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
17 Ekim 2019
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir