Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU ÇOK BULUTLU
12,4
ÇOK BULUTLU

CHP GÜMBÜR GÜMBÜR

CHP GÜMBÜR GÜMBÜR

Bolu’da, Cumhuriyet Halk Partisi mevcut belediye başkanı ve 31 Mart seçimlerinde de aday olan Tanju Özcan için seçim çalışmalarına başladı. Partinin seçim startını verdiğini duyurmasının ardından yüzlerce vatandaş telefonla veya CHP İl Binası’na giderek seçim çalışmalarına katılmak istediklerini belirtti.

Seçim startının verildiği günden itibaren 643 gönüllü vatandaşın seçim çalışmalarına katılmak için CHP’ye başvuru yaptığını söyleyen İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, “Bolu halkına verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Seçim startını verdiğimizi duyurmamızın ardından yüzlerce vatandaştan çalışmalarda gönüllü olarak çalışmak istediklerine yönelik talep aldık. Her zaman söylediğimiz gibi, girmediğimiz mahalle, sokak, ev kalmayacak. 2019 yılında Bolu halkının desteğiyle seçilen Tanju Özcan’ı yine rekor bir oyla seçtirmek için çalışacağız. Bolu’yu daha yaşanabilir bir kent haline getiren Belediye Başkanımız Tanju Özcan’a olan desteğin her gün giderek arttığını görmek bizi mutlu ediyor” dedi.

Bolu’da, seçim çalışmalarını başlatan Cumhuriyet Halk Partisi’nde, 643 gönüllü vatandaş seçim çalışmalarına katılmak için başvuru yaptı.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
12 Ocak 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir