Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
23,5
PARÇALI BULUTLU

“7 ÇOCUĞUM AÇ” DİYEREK KENDİNİ KESMİŞTİ, ÜZERİNE KAYITLI 6 ARAÇ ÇIKTI

“7 ÇOCUĞUM AÇ” DİYEREK KENDİNİ KESMİŞTİ, ÜZERİNE KAYITLI 6 ARAÇ ÇIKTI

(Haber: Oğuzhan Eke)-Ankara’dan Bolu’ya gelen, ailesiyle ev bulamadığını ve aç kaldığını söyleyen Levent Ü. (39), kendisine bıçakla zarar verdi. Olayın ardından yapılan sorguda şahsın üzerine 1’i lüks, 6 araç kayıtlı olduğu ortaya çıktı.

Olay, saat 11.30 sıralarında Aktaş Mahallesi İmaret Meydanı’nda meydana geldi. İddiaya göre Levent Ü. (39), 3 ay önce 7 çocuğu ve eşiyle beraber Ankara’dan Bolu’ya geldi. Ailesiyle parklarda konakladığını ifade eden Levent Ü., İmaret Meydanı’nda, bir oğlu ve eşi yanındayken, kendisine zarar vermeye başladı. Şahsı fark eden vatandaşlar tarafından 112 Acil Yardım Ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, şahıs ile diyalog kurmaya başladı. Levent Ü., gazetecilere röportaj vermek karşılığında elindeki bıçağı bıraktı.

‘2 BİN LİRA İLE NASIL KİRA ÖDEYECEĞİM?’

2 bin lira geliri olduğunu iddia eden şahıs, “Benim 7 tane çocuğum var. Ev tutsam kira ödeyemiyorum. Ben hep böyle sokakta mı yaşayacağım. Ev tutsam kira ödeyemiyorum. Ne yapayım. Benim kimseye bir zararım yok. Bittim, çoluğum çocuğum hep sokakta mı yaşayacağım?  2 bin lira ile nasıl kira ödeyeceğim? Yıllarca hep sokak sokakta mı yaşayacağım?” dedi. Röportajın ardından, sağlık kontrolü için polis ekipleri tarafından ambulansa alındı. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri de şahsın eşi ve oğluyla iletişime geçti.

ÜZERİNE 1’İ LÜKS 6 ARAÇ ÇIKTI

Levent Ü.’nün ailesine yardım etmek için çalışma başlatan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri, ailenin tavırlarından şüphelendi. Ailesinin, Levent Ü’nün, kimlik bilgilerini vermek istemediği öğrenildi. Emniyetten alınan bilgilerden yapılan sorguda Levent Ü’nün farklı illerde üzerine kayıtlı 6 aracı olduğu ve 7’den fazla çocuğu olduğu öğrenildi. Ailenin, yaşananlar üzerine kurumdan kaçtığı belirtildi.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
28 Mayıs 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir