Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI
18,3
GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI

“5 yılda Bolu’yu parklarla donattık”

“5 yılda Bolu’yu parklarla donattık”

Bolu Belediyesi son 5 yılda rekor sayıda parkın yapımını tamamlayıp, Boluluların hizmetine sundu. 5 yıl gibi kısa bir sürede tam 63 adet yeni parkı Bolu’yu kazandıran Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Biz 5 yılda Bolu’yu parklarla donattık. Halkımız nefes alsın, çocuklarımız çocukluklarını doyasıya yaşasın diye 5 yılda tam 63 yeni parkın yapımını tamamlayarak hizmete sunduk. Ayrıca Atatürk Orman Parkı, Karaçayır Parkı gibi mevcut 20 parkımızı da baştan aşağı yeniledik. Yeşil alan miktarımız ise 5 yılda 254 bin metrekare arttı. Ayrıca 40 bin fidanı toprakla buluşturarak yeşilin, doğanın başkenti Bolu’yu doğasıyla uyumlu hale getiriyoruz.” dedi.

“Park sayıları yeni dönemde daha da artacak”

Bu kazanımların yeni dönemde devam etmesi gerektiğini vurgulayan Özcan, “31 Mart’ta Bolu halkımız bizi yeniden destekler ve bu emaneti bize layık görürse; doğaya ve yeşile sahip çıktığımız, halkımıza nefes aldıran parklarımızın sayıları ve diğer çalışmalarımız yeni dönemde daha da artacak.” diye konuştu.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 5 yılda rekor sayıda parkı Bolu’ya kazandırdıklarını belirterek, “Halkımız nefes alsın, çocuklarımız çocukluklarını doyasıya yaşasın diye 5 yılda tam 63 yeni parkın yapımını tamamlayarak hizmete sunduk.” dedi.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
27 Ocak 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir