Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
23,4
PARÇALI BULUTLU

MHP BOLU İL BAŞKANI ÇELİKKOL, BOLPATİ DERNEĞİ’NİN KLİNİK BORÇLARINI ÖDEDİ

MHP BOLU İL BAŞKANI ÇELİKKOL, BOLPATİ DERNEĞİ’NİN KLİNİK BORÇLARINI ÖDEDİ

(Haber Merkezi) – Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, Bolu’da sokak hayvanlarının tedavileri için mücadele eden BOLPATİ Derneği’nin klinik borçlarını ödedi.

BOLPATİ Derneği, Bolu’da bakıma muhtaç sokak hayvanları için çalışma yürütüyor. Canlıların yeme, içme ve barınma ihtiyaçları ile sağlık sorunları için çaba gösteriliyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol da örnek bir davranış göstererek, BOLPATİ derneğinin sokak hayvanları için yaptığı klinik harcamalarını karşıladı.

Konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan BOLPATİ Derneği yöneticileri Çelikkol’a teşekkürlerini iletti. Çelikkol ise yaptığı açıklamada “Bu dünyadaki her canlının yaşama hakkı vardır. Bizler de sokaktaki canlarımızın tedavileri için gecesinin gündüzüne katan Bolpati Derneği’mizin borcu olduğunu öğrendik. Biz de taşın altına elimizi koyarak bir nebze de olsa destek olabilmek adına derneğimizin klinik borçlarını ödedik. Bundan sonra da elimizden geldiğince desteklerimize devam edeceğiz” dedi.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
12 Haziran 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir