Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Serkan NAMDAR

20107 görüntüleme

Serkan NAMDAR (Katip)

Doğum: 1980/Bolu

Okul: Ilıcakınık İlkokulu, 50. Yıl Ortaokulu, Ticaret Lisesi, Açıköğretim Fakültesi Adalet Bölümü Öğrencisi...

Meslek: Avukat Katibi

Bulunduğu Görevler: Milliyetçi Hareket Partisi üyesi, Ülkücü İşçiler Derneği üyesi...

EĞİTİM HAYATI

1980 yılında Bolu’da doğdum. İlkokulu Ilıcakınık İlkokulunda, ortaokulu Bolu 50. Yıl ortaokulunda okudum. Liseyi de Bolu Ticaret Lisesinde bitirdim. Şu an da Açıköğretim Fakültesinde Adalet Bölümünü okuyorum.

ÇOCUKLUK HAYATI

Annemin adı Fatma, babamın adı Mustafa. İki kardeşiz, Nurhan adında bir ablam var. Çocukluğumun bir kısmını Ilıcakınık köyünde geçirdim. Köy hayatında güzel bir çocukluk hayatım oldu. Hayattaki en büyük destekçim annemdi. Hatamda, doğrumda hep yanımdaydı. Hiçbir zaman beni yalnız bırakmadı. 

AİLE HAYATI

2003 yılında Nuray Namdar ile evlendim. Yiğit ve Ezgi adında iki çocuğum var. Oğlum bu yıl liseye, kızım da ortaokula başlayacak. Huzurlu bir aile hayatımız var.

İŞ HAYATI

İş hayatına çocukluk zamanında başladım. Tarlada çalıştığım, aileme yardım ettiğim zamanlarda hep büyük hayaller kurdum. 2009 yılında Ekol avukatlık bürosunda katip olarak işe başladım. O günden bu yana Avukat Elif Hanım ile birlikte çalışıyorum. Hayvancılık sektöründe ilerlemek için çiftliğim ve besihane planım vardı. 1 yıl önce yaklaşık 70 başlık bir ahır yaptım. Avukat katipliğinin yanında bir de besihane ile uğraşıyorum.

SİYASİ, STK HAYATI

Gençlik yıllarımız ülkü ocaklarında geçti. Milliyetçi Hareket Partisinde Adem Evcil'in Başkan olduğu dönemde İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. Mustafa Ramazan'ın döneminde ise yönetim kurulunda yer aldım. Bu siyasi hayatımın yanı sıra bir süre de Ülkücü İşçiler Derneğinde başkan yardımcılığı yaptım. 

HOBİLER

Doğayı seviyorum. Balık tutmayı, avcılığı, offroad yapmayı çok severim. Tesbih merakım var. Alışkanlığım, 7 yaşında babamın bana bir tesbih hediye etmesiyle başladı. Kendi aldığım ve arkadaşlarımın hediye ettiği geniş bir tesbih koleksiyonum var.

KORKULAR, ENDİŞELER

Çok şükür hiçbir korkum yok. Rahmetli eniştemin bana söylediği bir söz vardı. "Oğlum korkma! Korkak yaşayacaksan öl daha iyi derdi." Babam da bana her zaman cesur ve dürüst olmayı öğretti. Bu maneviyat harici söyleyebileceğim tek fobim örümcektir. 

HAYATINDAKİ DÖNÜM NOKTASI

Hayata dair iyi anlamda hırsım ortaokula başladığımda oluştu. O dönemlerde 50. Yıl ortaokulu zengin bir okuldu. Biz köyden gelmiştik. Zengin çocuklarının gariban çocuklarına tavrı farklıydı ve benim hırsım o zaman başladı. Ülkü Ocaklarıyla da o dönem tanıştım. Hayatımın dönüm noktası ortaokul zamanımdır.

BEKLENTİLER, HAYALLER

Hayattan çok büyük beklentilerim yok. Çalışmayı, üretmeyi çok seviyorum. Ben elimden geleni yaptığım zaman, hayat karşılığını veriyor zaten. Çok büyük bir çiftlik kurmayı hedefliyorum. Çünkü toplum olarak üretmek zorundayız. Kendimiz üretip, dışarıya bağlı bir ülke olmadan yaşayabilmemiz gerekiyor. Evlatlarım devletine, vatanına, milletine bağlı bireyler olarak güzel bir ülkede büyüsünler, yaşasınlar istiyorum.