Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Hüseyin GÜNEY

17337 görüntüleme

Hüseyin GÜNEY (Metro Turizm Batı Karadeniz Bölge Müdürü)

Doğum: 31.12.1978/İstanbul

Okul: Kartal Nihat Erim İlköğretim Okulu, Maltepe Orhangazi Lisesi

Meslek: Bölge Müdürü

Metro Turizm Batı Karadeniz Bölge Müdürü Hüseyin Güney, hayat hikayesini şöyle özetledi;

ÇOCUKLUK HAYATI

31 Aralık 1978'de İstanbul Kadıköy'de doğdum. Aslen Giresunluyum. İlkokulu İstanbul Kartal Nihat Erim İlköğretim Okulunda, liseyi Maltepe Orhangazi Lisesinde okudum. Çocukluk hayatım Kartalın Cevizli mahallesinde geçti. Futbol oynamayı çok severdim. Okul takımında ve Kartal Sporda oynadım. Derslerimle aram pek yoktu, biraz da yaramaz bir çocuktum tabi. Fakat sporla ilgilendiğim için öğretmenlerimle aram çok iyiydi. Yazın okullar kapanınca köye giderdik. Köyde fındık işine yardım ederdim. Güzel ve hızlı bir çocukluk hayatım oldu.

AİLE HAYATI

Eşim Birgül ile aynı mahallede oturuyorduk. İkimizde tekstilde çalışıyorduk o dönem. Bir süre flört ettikten sonra 14 Nisan 2004’te evlendik. İrem ve Ecem Büşra adında 2 kızımız var. Çok şükür güzel ve mutlu bir evliliğimiz var. Babam emekli, annem ev hanımı. 3 erkek kardeşiz biz. 

İŞ HAYATI

Liseden mezun olunca bir marangozun yanında çırak olarak çalışmaya başladım. Bir süre çalıştıktan sonra bir tekstil fabrikasına girdim. Konfeksiyonda kendimi sürekli geliştirdim. Makine, son ütü, paket derken bant şefliğine kadar yükseldim. Sonra da askere gittim. Acemiliğimi Manisa’da, usta birliğimi Şırnak’ta yaptım. Askerde terzi olarak yaptım görevimi. Askerden sonra tekstile devam ettim. Tekstilde çalışmak istemediğim için 2006 yılında bir kuruyemiş dükkanını devraldık. Orada çalışırken Giresun’da tanıdığımız bir ağabeyimiz İstanbul’da açtıkları Metro yazıhanesinin başında benim durmamı istedi. Kartalda ve Çayırova’da iki tane yazıhane ile ilgilendim. Fakat maddi olarak beni tatmin etmediği için önce Gebze Otogardaki Metroya ardından Samandıra’daki şirkete geçtim. O dönem Bolu’da metro turizm yeni açılacaktı. Kısa bir süre ilgilenmek için geldim, sonra da burada kaldım. 10 yıldır Bolu’dayız. Şu an Metro Turizm Batı Karadeniz Bölge Müdürü olarak çalışıyorum.

HOBİLERİ

En büyük tutkum futbol. Beşiktaş'ın sıkı bir taraftarıyım. Giresunspor ve Bolusporu da destekliyorum. Balık tutmayı seviyorum. Boş vakitlerimde çocuklarımla, eşimle vakit geçiririm.