Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Cihan Kezen

4368 görüntüleme

CİHAN KEZEN (MUHASEBE VE SATIŞ PAZARLAM UZM)

Doğum: 08.01.1991 BOLU

Okul: Milli Egemenlik İ.ö.o,Ticaret Meslek Anadolu Lisesi, Eskişehir Anadolu Ünüversitesi Muhasebe ve Vergi uygulamaları Bölümü

Meslek: Muhasebe ve pazarlama uzm.

Bulunduğu Görevler: İYİLİK PEŞİNDE KOŞ  http://ipk.adimadim.org/profil/IPK64113 


EĞİTİM HAYATI

08 Ocak 1991 yılında doğdum. Aslen Boluluyum. İlkokulu Bolu’da okudum. Ticaret Meslek Lisesinden mezun oldum. 2010 Yılında Anadolu ünüversitesi Muhasebe ve Vergi uygulamaları bölümünü kazandım mezun oldum.

İŞ HAYATI

18 yaşında çalışmaya başladım. Aile büyüklerinin ile çalıştım vatan görevine kadar devam ettim. Vatan görevini bitirdikten sonra çeşitli firmalar ile  çalışma fırsatım oldu özel bir firmada çalışır iken firmanın genel müdürü  bana başarıya gitmenin yollarını öğretti iş hayatında dönüm noktam oldu diye bilirim  halen sık sık görüşürüm iş hayatıma muhasebeci ve pazarlama uzm olarak  kariyerime devam etmekteyim.


İŞ HAYATINDAKİ ŞANSIM

Hayata bakış açım her daim yaptığım işte en iyisi olmaktır .İş hayatında çok saygın insanların yanında olmaktan mutluyum.Bunu kendime fırsat bilerek, yaşlandığım zaman geriye dönüp baktığımda, beni güzel hatırlatacak ve adım geçtiği zaman takdir edilecek bir hayat hikayesi bırakmak istiyorum.Bazen kötü ve fırsatçı insanlara denk gidebiliyoruz gerçeklerin geçte olsa belli olma gibi huyları vardır.

AİLE HAYATI

Biz üç kardeşiz. Sevgi ve anlayış dolu bir ailemiz vardı. Her zaman sorunlarımızın dinlendiği, çocukluğumuzun ön plana alındığı bir ailede büyüdük.

STK HAYATI   

Yalnızca İYİLİK PEŞİNDE KOŞ üyeliğim var. Herhangi başka bir derneğe veya siyasi partiye üyeliğim yok

http://ipk.adimadim.org/profil/IPK64113                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

HOBİLERİ

Sanata merakım var ama uğraştığım herhangi bir sanat dalı yok. Güzel bir konser olduğunda, iyi bir film geldiğinde ya da bir sergi düzenlendiğinde fırsatları değerlendirmek için elimden geleni yapıyorum. Boş zamanlarımda basketboll oynamayı çok seviyorum.