Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ZAKKUM KONSERİ ÜNİVERSİTELİLERİ COŞTURDU!

ZAKKUM KONSERİ ÜNİVERSİTELİLERİ  COŞTURDU!
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde geçtiğimiz akşam düzenlenen Kampüse hoş geldin Kampüst Festivali ile ZAKKUM Konserinde öğrenciler muhteşem bir akşam yaşadılar.


Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ÜNİAK VE ÇOCUKCA YAŞAM ve EMPATİ TOPLULUĞU'nun birlikte düzenlediği ve Ak Parti Gençlik Kolları Bolu il Başkanlığının Desteklediği Alt Guruplarda Furkan Karakaya ve Barut The Band ile Zakkum konserinde öğrenciler muhteşem bir akşam yaşadılar.

Rock Müziğinin güçlü ve sevilen isimlerinden Zakkum'u Ünifest2018 kapsamında Bolu'ya getiren topluluklar bu tür eğlencelerin devam edeceğini belirtirken kültür gezilerinin yanı sıra sempozyumlarında okullarında gerçekleşeceğini ifade ettiler.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ÜNİAK başkanı Burak KAYA"Üniversite öğrencilerimiz ile bu tür etkinliklerde buluşmalarımız devam edecek. Bugün Zakkum ile muhteşem bir konser gerçekleştirdik. Bizler ÜNİAK olarak öğrencilerimizin daima yanındayız. Bizlere bu akşam bu güzel konserde yardımcı olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

ÜNİAK Hanım Komisyonundan Tutku YAĞIZ Konuşmasında “Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi  ÜniFest2018 konserleri ile öğrencilerimizi buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere bu konser etkinliğimizde destek olan herkese teşekkür ederiz”dedi.

Çocukça yaşam ve empati topluluğu başkanı Mehmet AYGÜN "Üniversitemizde öğrencilerimizi dostlarımızı arkadaşlarımızın bu akşamki coşkusu ile çok mutlu olduk. Üniversitemizde daha öncede gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz kültür gezilerimiz de devam edecek. Bizleri bu akşam yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum."dedi.

Son olarak sahnede konuşma yapan Ak Parti Gençlik Kolları Bolu il Başkanı Samet KOCADAĞ "Öğrenci guruplarımızın topluluklarımızın dün olduğu gibi bugünde yarında yanlarında olacağız. Ben bu güzel konserimizde bizlere destek olan sayın Bolu Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a sayın Rektörümüze Üniversite çalışanlarına değerli hocalarımıza da çok teşekkür ediyorum. ZAKKUM gurubu bu akşam bizleri çok eğlendirdi. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Ak Parti Bolu Gençlik Kolları Başkanı olarak genç kardeşlerimizin dostlarımızın daima yanındayız. Konser alanımızda yaklaşık 11.000 kişinin olduğu belirtilirken bu bizi gelecek programlar içinde ateşleyici bir etken oldu. "Şeklinde konuştu.