Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Yüzbinlerin ziyaret ettiği tarihi Gerede Panayırları sona erdi

Yüzbinlerin ziyaret ettiği tarihi Gerede Panayırları sona erdi
Gerede Panayırları, 29-30 Eylül, 1 Ekim 2023’de gerçekleştirilen ikinci panayır ile sona erdi. 15-16-17 Eylül tarihindeki ilk panayır ve ikinci panayırla birlikte yüz binlerce kişi tarihi panayırı ziyaret etti.

Birinci panayırlarda olduğu gibi sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi katılımı artırırken ikinci panayırların 2. ve 3. günü öğleden sonra yağışlı hava panayırın hızını kesmeye yetmedi.

İkinci Panayırları; Gerede Kaymakamı Fatih Kaya, Mengen Kaymakamı Fatih Yıldız, Bolu İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, 2004-2019 yılları arasında Bolu Belediye Başkanlığı yapan Alaaddin Yılmaz, Ankara Batı Adliyesi Hakimi Erol Özdemir ve beraberindeki heyet, EHAD Evrensel Hafızlar Derneği, BAKAB Temsilcileri ve İl Genel Meclis Üyeleri ziyaret etti.

“ESNAF VE VATANDAŞLARDAN GELEN TALEPLERİ BU PANAYIRDA HAYATA GEÇİRDİK”

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada; “Geleneksel Hayvan ve Emtia Panayırımızı her yıl olduğu gibi bu yılda çok güzel bir şekilde gerçekleştirmek için çaba sarf ettik. Geçtiğimiz yıllarda esnaf ve vatandaşlardan gelen talepleri bu panayırda hayata geçirdik. Bu yıl da panayırımız esnaflar açısından ve vatandaşların kışlık ihtiyaçlarını karşılamaları yönünden çok verimli geçti. Panayırlar, kazasız, belasız bir şekilde tamamlandı. Türkiye’nin 81 Vilayetinden gelen esnaflarımız, Geredeli esnaflarımız, vatandaşlarımız memnun bir şekilde ilçemizden ayrıldı ve bizler bunun mutluluğunu yaşıyoruz.

“GAYRET GÖSTEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”   

Son olarak ilçemize yakışır bir panayır kurulması için gece-gündüz çalışan Belediye personelime teşekkür ediyorum. Huzurlu ve güvenli bir panayır için gayret gösteren Emniyet Mensuplarımıza, Jandarma Teşkilatımıza ve Sağlık Mensuplarımıza da şükranlarımı sunuyorum. Esnaf ve vatandaşlarımızı dinleme imkânı da bulduk. Genel olarak halkımız hem panayırlardan hem de Belediyemiz çalışmalarında çok memnun” dedi.

Etiketler: bolu haberler