Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

YUNUS EMRE İHO YİNE TÜRKİYE İKİNCİSİ

YUNUS EMRE İHO YİNE TÜRKİYE İKİNCİSİ
Dörtdivan Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Dörtdivan Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi etkinliğinde geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Türkiye İkinciliği elde etmeyi başardı.

Öğrenciler ödüllerini Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in katıldığı ödül töreninde aldılar.

Öğrenciler, geçtiğimiz yıl içerisinde okulda gerçekleştirdikleri doğa ve çevre dostu etkinlikleri ‘Doğa Mektebi’ isminde bir proje haline getirerek başvurdukları, okullarda uygulanan başarılı projelerin ödüllendirildiği ‘Başarılı Örnekler Sergisinde’ üst üste ikinci yıl Türkiye İkincisi olma gururunu yaşadılar ve yaşattılar.

Okul Müdürü Tuncay Demirtaş törenin ardından yaptığı kısa açıklamada; “Bu gururu bize yaşatan başta proje koordinatörü Fen Bilimleri Öğretmenimiz Hikmet Erdoğan olmak üzere, hem projemizde hem de bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ödül alan veya almayan ama bu sergide yer almayı hak eden tüm okullardaki yönetici, öğretmen ve öğrencileri ve ayrıca hepsini ödül törenine götüremesek de okulumuzda her biri bir doğa öncüsü olarak bu etkinliklerde görev alan tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz. Okulumuza hayırlı olsun inşallah” dedi. 

Etiketler: bolu haberler