Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

YİNE PATLADI

YİNE PATLADI
Bolu’da, binanın alt kısımda bulunan garajda akülü bisikletin alev alması ile çıkan yangında akülü bisiklet kullanılamaz hale gelirken olayda garajda yanıcı başka bir materyalin bulunmaması büyük bir faciayı önledi.

Olay Beşkavaklar Mahallesi Sarıgül Sitesi B blok altında bulunan garaj ve depo olarak kullanılan kısmında meydana geldi. Elektrikli Bisikleti ile bir süre dışarıda zaman geçiren sahibi garaj kısmına park ederek şarja taktığını beyan etti. Apartman sakinlerinden edinilen bilgiye göre Garaj kısmında bir patlama meydana geldiği daha sonra ise olayı itfaiye ye haber verdiklerini belirttiler. Olay yerine gelen Bolu İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yanan Elektrikli Bisiklete müdahale ederek yangını büyümeden önledi.

10 GÜN GEÇMEDEN 2.ELEKTRİKLİ BİSİKLET YANGINI!

Elektrikli Bisiklet olaylarında 10 günde ikinci yangın meydana gelirken daha önce de Kültür Mahallesinde bulunan bir apartmanda faciadan dönülmüştü. Apartman sakinleri bu araçların garajlara çekilmemesi ve şarjda bırakılmamasını dile getirdiler. Yangın sonrasında kullanılamaz hale gelen Elektrikli bisiklet hurdaya ayrılırken Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.