Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

VETERANLAR TURNUVASI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

VETERANLAR TURNUVASI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR
Veteranlar futbol turnuvasında Cumartesi ve Pazar günü hızlandırılmış bir şekilde maçlara devam edildi. B ve C gurubunda Cumartesi günü A grubunda ise Pazar günü maçlar oynandı. Cumartesi günü oynanan karşılaşmalarda her iki grupta 54 gol filelerle buluştu.

Haber: Burhan Yeşiltaş-Fahri Gündüz

Gol düellosunda kazanan Kızıkspor BESK

Festival havasında geçen veteranlar futbol turnuvasında heyecan giderek artıyor. Hafta sonu ara vermeden devam edilen karşılaşmalarda izleyenler gole doydu. B Grubunda Pres 14 ile Kızıkspor BESK arasında oynanan karşılaşma son dakikalara kadar heyecan içinde geçti. Her iki takımda 3 puanı kıyasıya kovalarken zorlu karşılaşmadan galip ayrılan 5-4 ile Kızıkspor BESK oldu.

Gençlikspor İl Müdürlüğü 3 puanı kaptı

Gençlikspor İl Müdürlüğü ile Güzel Sur arasında oynanan gollü karşılaşmayı Gençlikspor 4-3 kazanarak ilk 3 puanını almasını bildi

Bolu FK’dan farklı skor

Bolu FK rakiplerini farklı geçmeye devam ediyor. Köroğlu Beton ile oynadıkları karşılaşmayı 12-2 kazanarak yine bir farklı galibiyete imza attı.

Toar Yapı 3 puanla başladı

İlk haftayı BAY gecen Toar Yapı, Karaköy Kooperatifi ile turnuvada ilk maçını oynadı. Geçen yılın şampiyonu Toar Yapı rakibine 12 gol atarken ilk 3 puanını farklı kazanmış oldu.

Hisarspor farklı galip

Hisarspor, Kırmıızı Şimşekler karşılaşması son bölümlere kadar çekişmeli geçti. Kırmızı Şimşekler’den Serkan çift sarı kartla oyun dışı kalınca bundan yararlanan Hisarspor maçı 4-0 kazanmayı bildi.

Afacanlar’dan ilk galibiyet

Afacanlar, Kocadağ ile oynadığı karşılaşmayı kazanmayı bildi. Afacanlar, ilk galibiyetini alırken rakip filelere 8 gol gönderirken rakip 2 gol ile cevap verebildi.

Kındıraspor 2’de 2 yaptı

A grubunda Pazar günü oynanan maçlarla turnuvaya devam edildi. Kındıraspor ikinci galibiyetini Aurora karşısında aldı. Rakip filelere 4 gol göndererek puanını 6’ya çıkardı.

1453 Osmanlı’dan 7 gollü galibiyet

1453 Osmanlı takımı kadro yapısı ile ses getirmeye devam ediyor. İkinci karşılaşmasını Görgülü ile oynayan 1453 Osmanlı karşılaşmayı 7-2 kazandı.

Gerede Çakırlar’dan net skor

Gerede Çakırlar, Özdemirler ile karşı karşıya geldi. 7 golü atıldığı maçta Gerede Çakırlar müsabakayı 5-2 kazandı. 

Etiketler: bolu haberler