Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

VALİ ÜMİT, YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

VALİ ÜMİT, YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan 11 köyün ulaşımını sağlayan Sazakiçi grup yolundaki BSK çalışmalarını inceledi.


11 köyün ulaşımını sağlayan Sazakiçi grup yolunu inceleyen Bolu Valisi Ahmet Ümit,  yapılan yol çalışmaları hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli ve Şantiye Şefi Ali Karatekin’den bilgiler aldı.

İlk etapta 8 km ile başlayan ve sonradan 3 km ilave edilmesiyle toplamda 11 km. olan BSK asfalt yolun 9 km’si sıcak asfalt yapılırken geriye kalan 2 km’lik yolun da birkaç gün içinde bitirileceği, gerekli işaretlemelerin yapıldıktan sonra Cuma günü vatandaşlarımızın kullanımına sunulacağı kaydedildi.

İŞÇİLERLE SOHBET ETTİ

Sıcak asfalt çalışmalarını yapan ekip ile de sohbet eden Vali Ümit, “Çok önemli bir iş yapıyorsunuz. Yaptığınız yolları vatandaşlarımız yani insanlar kullanacaklar. İnsanın ihtiyacını karşılamak büyük onur. Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Elinize ve yüreğinize sağlık” diyerek ekiplere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

VALİ ÜMİT, FNİSHER VE SİLİNDİR KULLANDI

Bolu Valisi Ahmet Ümit, yol çalışmaları incelemesi esnasında iş makinesi kullanarak asfaltlama çalışmasına katıldı.

Fnisher kullanarak Plent Mix temel serimi yapan Vali Ahmet Ümit, daha sonra silindir kullanarak serdiği malzemeyi sıkıştırdı.

Vali Ümit’in yol incelemelerine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli ile İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürü Sedat Türkan da katıldı.

BÜNÜŞ KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

Sazakiçi Grup Köy Yolu incelemelerinde Bünüş Köyünü de ziyaret eden Vali Ahmet Ümit, köy konağında Muhtar Abdurrahman Ateş ve köy sakinleri ile köyün sorunları üzerine sohbet ettiler.

Bünüş Köyü muhtarı ve köy sakinlerinin istek ve önerilerini dinleyen Vali Ümit, köyün çöplerinin alınmasını, Köy Camii’nin tadilatını isteyen ve yapılmakta olan köy grup yoluna 1,5 km. daha ilave edilerek Bünüş Köyü’nün de gruba dahil edilmesi talebinde bulunan vatandaşlarımıza köyümüzün acil ve çağdaş tüm ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtti.
Etiketler: bolu haberler