Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

VALİ ÜMİT KALP OPERASYONU GEÇİRDİ

VALİ ÜMİT KALP OPERASYONU GEÇİRDİ
Bolu Valisi Ahmet Ümit, İstanbul Medipol hastanesinde kalp operasyonu geçirdi. Ümit, sağlık durumu ile ilgili paylaşımda bulunarak; “Elhamdülüllah şifa ile taburcu oldum. İnşallah kısa bir süre istirahatimi müteakip görevime döneceğim. Şifa veren rabbime şükürler olsun.” dedi.

HABER: ASLI AKIŞ

Bolu Valisi Ahmet Ümit, bir süredir yaşadığı kalp-damar rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yattı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Medipol hastanesinde başarılı bir operasyon geçiren vali Ümit hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi. Sağlık durumu iyi olan Vali Ümit, bir süre daha evinde istirahat edecek.

 “KISA BİR SÜRE İSTİRAHATİMİ MÜTEAKİP GÖREVİME DÖNECEĞİM”

Kalp ameliyatı başarılı geçen ve durumunun iyi olduğu bildirilen Vali Ümit sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, “İstanbul Medipol Hastanesinde geçirmiş olduğum başarılı bir kalp operasyonunun ardından, elhamdülüllah şifa ile taburcu oldum. İnşallah kısa bir süre istirahatimi müteakip görevime döneceğim. Şifa veren rabbime şükürler olsun. Bu vesileyle başta doktorum olmak üzere, bütün hastane personeline teşekkür ediyor. Dualarını ve geçmiş olsun dileklerini esirgemeyen tüm dost ve Bolulu hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Boludabolu ailesi olarak Bolu Valisi Ahmet Ümit’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

Etiketler: bolu haberler