Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Vali Ümit Çağsu Hastanesi Yönetimini Ziyaret Etti

Vali Ümit Çağsu Hastanesi Yönetimini Ziyaret Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Cumhurbaşkanlığı Valiller Atama kararnamesiyle Bolu Valisi Ahmet Ümit Vali-Mülkiye Başmüfettişi olarak atandı Vali Ahmet Ümit şehirden ayrılmadan önce bir dizi veda ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyaretler kapsamında Çağsu Hastanesi yönetim kurulu başkanı Cavit Demir ve hastane yöneticilerini ziyaret eden Ahmet Ümit, Bolu'da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek Bolu'da sağlık hizmeti veren Çağsu ve Fatma Hatun hastanesi çalışanlarına başarılar diledi. Cavit beye özel bir teşekkür etmek istediğini söyleyen Vali Ümit , Bolu'da yapılan sosyal tüm çalışmalarda elinizi taşın altına hep koydunuz. Bir dediğimizi iki etmediniz sağ olun var olun .Eşiniz Fatma Hanım ve sizin Bolu'ya olan hizmetleriniz çok kıymetli. Başarılarınız  daim olsun dedi . 
Çağsu ve Fatma Hatun Hastanesi yönetim kurulu Başkanı Cavit Demir ise “Sizin gibi değerli bir devlet adamını tanımış olmaktan büyük onur duydum. Şehrimize yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı kendim ve çalışanlarım adına teşekkür ederim. Bolu Halkı sizi çok sevdi. Bizlerde çok sevdik. Bundan sonraki görev yerinizde başarılar dilerim"  dedi.
Ziyarete Vali Ahmet Ümit in eşi Şengül Ümit de eşlik etti.