Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

VALİ ERKAN KILIÇ’TAN “10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ” MESAJI

VALİ ERKAN KILIÇ’TAN “10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ” MESAJI
Bolu Valisi Erkan Kılıç, 10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Vali Kılıç, vatandaşlara hizmet eden idarecilere devlet yönetiminin değerli yapı taşları olduğunu belirtti.

“EN DERİN SAYGI VE HÜRMETLERİMİ SUNUYORUM”

Vali Kılıç, ülkenin gelişmesine ve kalkınmasına idarecilerin çok önemli katkıları olduğunu aktararak, “Görev yaptıkları yerlerde devleti temsil eden, kamu hizmetlerinin yürütülmesinde ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında devletle vatandaşlarımız arasında gönül köprüleri kuran, cennet vatanımızın dört bir köşesinde uhdelerindeki büyük sorumluluk bilinciyle görevlerini lâyıkıyla ifâ eden Mülki İdare Amirliği mensubu idarecilerimize en derin saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Ülkemizin gelişmesinde ve kalkınmasında, toplumun ihtiyaçlarının tespit edilerek çözüm üretilmesinde, görev yapılan bölgelerin potansiyelinin çok daha iyi yerlere taşınması için yeni projelerin ve yatırımların icra edilmesinde liderlik vasfıyla vatandaşlarımıza hizmet eden idarecilerimiz devlet yönetiminin değerli yapı taşlarıdır.  Şanlı bayrağımızın dalgalandığı vatan toprağının her noktasında; devletimizin sunduğu hizmetlerden ve imkânlardan bütün vatandaşlarımızın eşit, adil, şeffaf, etkili ve verimli bir şekilde yararlanmasında, devletimizin gücünün, şefkat elinin ve güler yüzünün vatandaşlarımıza hissettirilmesinde en önemli mesuliyetin mülki idare amirlerimize düştüğü muhakkaktır.

“İLETİŞİM BAĞLARININ GÜÇLENMESİNDE KİLİT BİR ROL ÜSTLENMİŞLERDİR”

Bu bağlamda Mülki İdare Amirleri; devletimizin kendilerine tevdi ettiği önemli yükümlülükleri yerine getirirken halkımızın huzur ve güvenliğini, kamu düzenini ve refahını tesis etmenin yanı sıra devlet-millet dayanışmasının, karşılıklı sevgi, güven ve üst düzey iletişim bağlarının güçlenmesinin sağlanmasında da kilit bir rol üstlenmişlerdir. Bu duygu ve düşüncelerimle; görevi başında şehit olanlar başta olmak üzere ebediyete irtihal eden idarecilerimizi rahmetle anıyor, devletimizin bekâsı için mesai mefhumu gözetmeksizin adanmışlıkla ve üstün gayretle aziz milletimizin hizmetinde olan tüm Mülki İdare Amirlerimizin “10 Ocak İdareciler Günü”nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” Dedi.
Etiketler: bolu haberler